Fırın Torbası

Ambalaj Tasarımı - Fırın Torbası ...

Like Tree2Likes

Fırın Torbası
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Fırın Torbası

Alt 19-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeşil olan basıldı....

Fırın Torbası
Fırın Torbası
serhas58 bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 19-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basılmayı hakeden bir çalışma elinize,emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2008 #3
çorbası mı torbası mı
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2008 #4
kasvera doğrusu torbasıdır. Fırın torbalarıda vardır.
Emeğinize sağlık basılması içinde doğru olan seçilmiş
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 25-12-2008 #5
emeğine sağlık çok güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2008 #6
çalışma genel olarak güzel görünüyor.. birkaç şey var;

logo çok sönük kalmış, çalışma daha ağır basıyor... daha ilgi çekici ve renkli bir logo başarılı olurdu

bazı yazıların İngilizcesi yazılmamış... Bazılarının da Türkçesi... How to use roasting bags var hem de kocaman yazılmış ama fırın torbası nasıl kullanılır? yok.. Alt kısımda kullanma talimatı var ama ingilizcesi Cooking Guide diye çevrilmiş, yani pişirme kılavuzu... sanırım detay diye düşünülen şeylerin önemini farkediyorsunuzdur...

arka yüzde yazılan kalori kaybını önleyen, lezzet koruyucu yazısını ön tarafta slogan niyetine kullanabilirdiniz, daha etkili olurdu...

Koyu yeşil tercihim olmazdı, kırmızıdan sarıya geçişli zemin de hiç olmazdı.. koyu kırmızı - bordo tonlarda düz bir zemini yeşile tercih ederdim

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2008 #7
çalışma genel olarak güzel görünüyor.. birkaç şey var;

logo çok sönük kalmış, çalışma daha ağır basıyor... daha ilgi çekici ve renkli bir logo başarılı olurdu

bazı yazıların İngilizcesi yazılmamış... Bazılarının da Türkçesi... How to use roasting bags var hem de kocaman yazılmış ama fırın torbası nasıl kullanılır? yok.. Alt kısımda kullanma talimatı var ama ingilizcesi Cooking Guide diye çevrilmiş, yani pişirme kılavuzu... sanırım detay diye düşünülen şeylerin önemini farkediyorsunuzdur...

arka yüzde yazılan kalori kaybını önleyen, lezzet koruyucu yazısını ön tarafta slogan niyetine kullanabilirdiniz, daha etkili olurdu...

Koyu yeşil tercihim olmazdı, kırmızıdan sarıya geçişli zemin de hiç olmazdı.. koyu kırmızı - bordo tonlarda düz bir zemini yeşile tercih ederdim

saygılarımla
Öncelikle üşenmeyip incelediğin ve yorumladığın için teşekkürler. Eksikler konusunda haklısın. Müşteri getirdiği örnekteki kullanım ve açıklama kısmını aynen kullanmamı istedi, incelediğim 2-3 farklı iştede hemen hemen aynı ifadeler vardı. İngilizcem çok çok iyi değil, belki o yüzden bazı noktaları farkedemedim.

Logoyu bende daha ön plana çıkartacak nüanslar yapmaya çalıştım ama yine müşteri bu şekilde olmasında ısrar etti.

Tamamen bana bırakılsaydı biraz daha farklı olurdu.
Bu mesajdan alıntı yap
HardNRoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HardNRoll

Grafiker / Antalya

Alt 26-12-2008 #8
arkadaşım gayet iyi çalışma olmuş, eline sağlık.. senin olayını da anlıyorum, müşteri istediği renk doğrultusunda çalışıyorsun. ama arkadaşın dediği gibi buna borrdo, bal rengi veya turuncu gibi renkler daha farklıda gidebilirdi. yinede ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
DURU_SU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DURU_SU

Grafiker

Alt 26-12-2008 #9
Ambalajın raftaki duruşu ve albenisi önemlidir. Ben bu ambalajı markette uzaktan görsem çorba ambalajı zannederdim. Knor ambalajına çok benzemiş.

Ayrıca,
SirOfAngels arkadaşın uygulama konusundaki yorumlarınada tamamen katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2012 #10
hocam merhaba, farkindayim konu 2008 fakat calisma duruyorsa sadece bicak izini alabilir miyim..

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
firin, torbasi