Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Firma Logo Baskılı Koli Bandı Şehir: İstanbul İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: Firma paketleme işleminde kullanılmak üzere 4x100-4x40 koli bandı tedarik etmeyi düşünüyoruz..Komple beyaz üstüne firmamız ...

brkcnernc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkcnernc1

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma Logo Baskılı Koli Bandı

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: Firma paketleme işleminde kullanılmak üzere 4x100-4x40 koli bandı tedarik etmeyi düşünüyoruz..Komple beyaz üstüne firmamız dahilindeki logosu basılacak..Adet ve fiyat olarak teklif bekliyorum

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 15 gün

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul - Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul ya da Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Firma Logo Baskılı Koli Bandı - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
x2x_13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x2x_13

Matbaacı / Ankara

Alt 13-10-2012 #3
bende yaptırmayı düşünüyorum aslında fiyat kaç tanesi nekadar oluyo öğrenirsek...
Bu mesajdan alıntı yap