Firma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Firma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Firma rehber sitesi hazırlatılacaktır. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Konuyla ilgili programların tümü Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Daha önce firma rehber ...

konsantreyapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantreyapi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma rehber sitesi hazırlatılacaktır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Konuyla ilgili programların tümü

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Daha önce firma rehber sitesi tarzında siteler hazırlamış arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Firma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye GeneliFirma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye GeneliFirma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye GeneliFirma rehber sitesi hazırlatılacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2015 #3
mail attım. görüşmek üzere...
Dcmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dcmr

Grafiker / Sinop

Alt 03-11-2015 #4
********* ve ya ********* numaradan ulaşa bilirsiniz. Yaptığımız çalışmalara da bu siteden ulaşa bilirisiniz. Cemre Demiröz
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2015 #5
ilanı veren kişi iletişime geçmeyi sevmiyor....sadece fiyat soruyor
siz ona bir şey soramıyorsunuz... kendisine beni arayın dediğim halde aramadı