Firma Tanıtım-İlan Scripti Yazdırılacaktır

Web Tasarımı - Firma Tanıtım-İlan Scripti Yazdırılacaktır Sponsorlu Bağlantılar Firmaların tanıtımlarının yapılabildiği katalog ve ürün eklenebilen ve fikre özel fonksyonların olacağı profesyonellik isteyen bir script yazdırılacaktır. Kullanılacak olan tema çizimi hemen hemen hazırdır scripti yazacak kişi deneyimli ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 29-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmaların tanıtımlarının yapılabildiği katalog ve ürün eklenebilen ve fikre özel fonksyonların olacağı profesyonellik isteyen bir script yazdırılacaktır. Kullanılacak olan tema çizimi hemen hemen hazırdır scripti yazacak kişi deneyimli bir grafikerle ortaklaşa çalışabilir. Çünkü script temaya giydirilecek ve grafikerin kendinden birşeyler katması muhtemelen gerekecektir. Her türlü fonksyonu oluşturabilecek ve iş sonrası destekte geri kalmayacak deneyimli arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Yapacağımız proje ilk vadede kendini finanse etme orta vadede bölgelere yayılma ve ileri vadede başta öğrenci arkadaşlarımıza gelir kapısı ve çalışmak isteyenlere iş istihdamı sağlayacaktır. Bu aşamalarda farklı fonksyonların oluşturulması gerekecektir bu sebeple scripti yazacak kişi orta vadeden itibaren isterse bizimle birlikte çalışmaya devam edebilir. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 02-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar

Firmaservisi.com ~ Firma rehberi
Anasayfa, Satılık, Kiralık, 2. El, Emlak, Oto | Emlak Oto Pazari
Anasayfa | Vitrin Senin - İlan ver - Ürün Sat - Kazan Vitrin Senin İlan Sitesi adreslerini inceleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 03-09-2012 #3
İlan günceldir..
Bu mesajdan alıntı yap
sinangenc_15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinangenc_15

Webmaster / Ankara

Alt 04-09-2012 #4
Merhaba,

iletisim bilgilerinizi yazarsanız daha detaylı konusabiliriz. (Referans gönderebilirim)

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 05-09-2012 #5
ekleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap