firma tanıtım kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - firma tanıtım kataloğu ...

firma tanıtım kataloğu
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

firma tanıtım kataloğu

Alt 03-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorumlarınıza....

firma tanıtım kataloğu

firma tanıtım kataloğu

firma tanıtım kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 03-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma olmuş fakat fotoğraflarını değilde jpeglerini koysaydınız foruma daha net görünürdü kolay algılanırdı bu şekilde pek detaylı görünmüyor ama gördüğüm kadarıyla yine başarılı bir çalışma emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 03-01-2012 #3
güzel olmuş yine memoli bey matbaacınızla iletişiminiz gördüğüm kadarıyla iyi fotoğraftan algılamak biraz güç oldu ama ön yüzdeki ışık çokmu parlamış banamı öyle geldi ama yinede çok temiz bir iş çıkarmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2012 #4
Ön kısımda ki patlama benide aşırı rahatsız etti. Keşke yoğunluğu daha az olsaymış. Bütününü görmek ve algılamak zor olsada temiz bir çalışmaya benziyor. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
irfarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfarslan

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-01-2012 #5
daha mat bir parlama olsa daha güzel olacaktı sanki
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-01-2012 #6
Güzel bir çalışma olmuş fakat fotoğraflarını değilde jpeglerini koysaydınız foruma daha net görünürdü kolay algılanırdı bu şekilde pek detaylı görünmüyor ama gördüğüm kadarıyla yine başarılı bir çalışma emeğinize sağlık..
teşekkürler... bu aralar eski çalışmalarımı koyuyorum. kaynak dosyaları olmadığı için bunlarla idare edeceğiz artık... firma tanıtım kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-01-2012 #7
güzel olmuş yine memoli bey matbaacınızla iletişiminiz gördüğüm kadarıyla iyi fotoğraftan algılamak biraz güç oldu ama ön yüzdeki ışık çokmu parlamış banamı öyle geldi ama yinede çok temiz bir iş çıkarmışsınız.
teşekkürler... matbaa ile koordineli çalışmak her zaman faydalıdır... firma tanıtım kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-01-2012 #8
Ön kısımda ki patlama benide aşırı rahatsız etti. Keşke yoğunluğu daha az olsaymış. Bütününü görmek ve algılamak zor olsada temiz bir çalışmaya benziyor. Emeğinize sağlık
teşekkürler... eski bir çalışma... üzerinden biraz zaman geçince keşke böyle değilde şöyle yapsaydım diye düşünüyorum bazen...
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-01-2012 #9
daha mat bir parlama olsa daha güzel olacaktı sanki
eski bir çalışma olduğu için eksik olduğum kısımları var...
Bu mesajdan alıntı yap