Firma Tanıtım ve İlan Sitesi

Web Tasarımı - Firma Tanıtım ve İlan Sitesi ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Dosya23
Alt 07-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar bir firma tanıtım ve ilan sitesi için sade ve gözü yormyan bi tema hazırlamam gerekiyor, sadece eklediğim kadarıyla yani ana sayfanın renk ve düzeni hakkında fikirleriniz nelerdir ?

Ciddi anlamda yorum gelmezse atarım kendimi aşağı Firma Tanıtım ve İlan Sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence logonun altındaki insanlar mantıklı ancak göz yoruyor. Ayrıca logonun okunaklığınıda bozuyor. Ayrıca hemen onun sağ tarafındaki arama seçenekleri orada değilde başka bir yerde olsa daha hoş olabilir. Renkler konusunda firmanın istediği kurumsal renklerse pek yapılabilecek birşey yok demektir. oteller, tur şirketleri , alınıyoor, satılıyor vb. butonların renk tonlarını mavinin bir başka renk tonuda yapabilirsiniz.Şifremi unuttum, favorilere ekle ve diğer link butonun renk tonları hepsi aynı renk olsa daha iyi olur biraz karmaşıklığa sebep vermiş gibi gözüküyor, daha doğrusu orada kullanılan renk tonu beyaz olsa bence tabii bu benim kendi fikrim daha hoş olacaktır.

Ancak genel itibari ile ilan sitelerine nazaran gayet hoş bir tasarım olmuş diyebilirim...
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 07-03-2012 #3
Çok ciddi anlamda bir yorum geldi Firma Tanıtım ve İlan Sitesi Sagolun hocam cok guzel ve acıklayıcı bir yorum olmuş. Yorumunuza katılıyorum, çok teşekkürler ^_^
Bu mesajdan alıntı yap
progenic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

progenic

Hiç Biri / Uşak

Alt 07-03-2012 #4
Şurdaki grafikler işine yarayabilir. http://graphichive.net/Free/Graphics/Download/4299/
Bu mesajdan alıntı yap

Joymen

Alt 07-03-2012 #5
Sağolun hocam tesekkurler Alt sayfalarda baya bi işime yarayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap