Firmamız Bünyesinde Çalışacak Grafik tasarımcı arıyorum.

İş Veren İlanları - Firmamız Bünyesinde Çalışacak Grafik tasarımcı arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Firmamız Bünyesinde Çalışacak Grafik tasarımcı arıyorum. İş Tanımı Baskı ve Nakış tasarımı yapabilecek Photoshop - İlistrator - Freehand Kullanabilen Web Sayfalarımız güncelleyebilecek. Anadolu Yakasında İkamet eden. Askerliğini Yapmış ...

ylmzhsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ylmzhsyn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Tanımı

Baskı ve Nakış tasarımı yapabilecek
Photoshop - İlistrator - Freehand Kullanabilen
Web Sayfalarımız güncelleyebilecek.
Anadolu Yakasında İkamet eden.

Askerliğini Yapmış Bay eleman Arıyorum.
İlgilenenler
CV lerini
'a gönderebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Firmamız Bünyesinde Çalışacak Grafik tasarımcı arıyorum. veya Firmamız Bünyesinde Çalışacak Grafik tasarımcı arıyorum.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ylmzhsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ylmzhsyn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-01-2011 #3
G
ü
n
c
e
l