Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Konu kapatılabilir. İlanım siteniz aracılığıyla amacına ulaşmıştır. Saygı ve sevgilerimle,iyi çalışmalar diliyorum. vodiax isimli üyeden Alıntı Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: ...

vodiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vodiax

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 12-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konu kapatılabilir.

İlanım siteniz aracılığıyla amacına ulaşmıştır. Saygı ve sevgilerimle,iyi çalışmalar diliyorum.
Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır.

Program/Seviye: profesyonel düzeyde tasarım programları

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Aşağıda linki paylaştığım X ONE temasına uyacak,KURUMSAL bir logo tasarımı yaptırmak istiyoruz.Lisansın bize ait olduğunu gösteren belge ve faturasıyla teslim almamız şartıyla,firma kategorimize uyacak,3D ya da firma adındaki harflerden oluşabilecek bir logo oluşturulabilir.Ücret konusunda herhangi bir kısıtlamamız yok.Tasarımlar tüm formatlarda istenecektir.İşi almak isteyenlerin mail adresime kurumsal kimliklerini belirten bir açıklama ve referanslarıyla beraber mail atmaları önemle rica olunur.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliFirmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliFirmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliFirmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

vodiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vodiax

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 13-12-2014 #3
Konu kapatılabilir.

İlanım siteniz aracılığıyla amacına ulaşmıştır. Saygı ve sevgilerimle,iyi çalışmalar diliyorum.