Firmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Firmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Firmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: photoshop(iyi) corel (iyi) 3d max(az) Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: ...

atctanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atctanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli

Program/Seviye: photoshop(iyi)
corel (iyi)
3d max(az)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ikitelli osb de bulunan reklam firmamıza tercihen bu civarda oturan yada ulaşım sıkıntısı olmayan, aktif araç kullanabilen, photoshop corel konusunda bilgili öğrenmeye açık sorumluluk alabilicek çalışma arkadaşları aramaktayız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Firmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbulFirmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbulFirmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbulFirmamıza dijital baskı hazırlığı için grafiker aranıyor | İkitelli - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..