Firmamıza grafiker alınacaktır - Antalya

İş Veren İlanları - Firmamıza grafiker alınacaktır - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Firmamıza grafiker alınacaktır Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

bassedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bassedas

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamıza grafiker alınacaktır

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Görüşmede portfolyo istenecektir.
Tam zamanlı çalışacak grafiker alınacaktır.

Kesinlikle tam zamanlı çalışan arıyoruz. Freelance, part-time, stajyer veya yetiştirilmek üzere eleman aramıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Firmamıza grafiker alınacaktır - AntalyaFirmamıza grafiker alınacaktır - AntalyaFirmamıza grafiker alınacaktır - AntalyaFirmamıza grafiker alınacaktır - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bassedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bassedas

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-06-2016 #3
Kesinlikle tam zamanlı çalışan arıyoruz. Freelance, part-time, stajyer veya yetiştirilmek üzere eleman aramıyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
ilkayalptekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkayalptekin

Sanat Yn. / Antalya

Alt 03-09-2016 #4
Slm, arayışınız devam ediyor mu hala?
Ben siteye yeni girdim tam kavrayamadım sistemi ama portfolyo vs atabilriim.
Antalya dayım.
Bu mesajdan alıntı yap