Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar

Deneme Çalışmalar - Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar ...

Eray TopaL' isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eray TopaL'

Webmaster / Trabzon

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

escoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escoder

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
boyle guzel calısmalara yorum gelmemıs bence gayet guzel olmus arkadasların gozunden kacmısdır kesın konu yoksa ıyı calısmlara ama bıraz koyuFirmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar
Bu mesajdan alıntı yap
tdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdesign

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 17-05-2010 #3
Ortada bir tasarım olduğunu düşünmüyorum şahsen ve kurumsallıkla uzaktan yakından alakası yoktur.yani hazır resimlerin üstüne yazı yazmışsın ufak tefek efectler vermişsin hepsi bu.Bak ben Bilişim güvenliği derneğine hazırlamış olduğum bir wallpaper ;

http://img266.imageshack.us/img266/6...lahstadcz5.jpg
Bu mesajdan alıntı yap

Eray TopaL'

Webmaster / Trabzon

Alt 08-06-2010 #4
boyle guzel calısmalara yorum gelmemıs bence gayet guzel olmus arkadasların gozunden kacmısdır kesın konu yoksa ıyı calısmlara ama bıraz koyuFirmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar
Teşekkür Ediyorum excoder O Düşünceli sözlerin için...
Bu mesajdan alıntı yap

Eray TopaL'

Webmaster / Trabzon

Alt 08-06-2010 #5
Ortada bir tasarım olduğunu düşünmüyorum şahsen ve kurumsallıkla uzaktan yakından alakası yoktur.yani hazır resimlerin üstüne yazı yazmışsın ufak tefek efectler vermişsin hepsi bu.Bak ben Bilişim güvenliği derneğine hazırlamış olduğum bir wallpaper ;

http://img266.imageshack.us/img266/6...lahstadcz5.jpg
tdesign bende sana şöyle birşey söyleyim sadece resmin üzerinde ufak tefek sunu bunu yapdım gibi bişey söz konusu degil benim sadece back ground olarak bir resim aldım ve onun üzerinde oynamalar yapdım seninde bu düşünceli sözlerin için teşekkürler en iyisini sen yapabiliyorsan yap bu arada yapdıgın çalışmaya bakdımda hiç bişey yapmamışsın 2 brush ile şekil yapmışın vs. Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar yalnız şunuda belirteyim sadece 1. resimde arka plan var 2 ve 3. resimde herhangi birşey yok tamamen brush serisi hepsi Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-06-2010 #6
Emeğine sağlık.Güzel duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
kuştepeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuştepeli

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2010 #7
dostm sen kmseyı takma calısmalaarın cok ıı ın ıısıde 2. sı devam et .... Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar
Bu mesajdan alıntı yap
hardz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 23-06-2010 #8
Çalışmalarımın hiç birinde image yok diyorsun fakat hepsinde blur attığın yazılar var bu ne yaman çelişki..
Tasarım yaptığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bunun adı fotoğraf editlemedir. 2. Resminizde sol ortada caution vs vs vs bir yazı var ortadan sağa doğru welcome diye bir yazı var fotoğraf kullandığınız gayet açık insan gölgeleride bulunmakta.
Lütfen yaptığınız işi samimi olarak açıklayınız. Burası kimsenin birbirine hava atması veya olayı kişisel çerçeveye indirgemesi için açılan bir forum değil bence.Bu benim şahsi kanaatim.Burada gösterilen/sergilenen örnekler insanların zihninde geniş bir yelpaze oluşturmak için ve yeni başlayan arkadaşlara değişik tasarımlar / örnekler sergilemek için sunulan ürünlerdir. O yüzden grafik tasarım olayını şahsi fikirleriniz doğrultusunda
"- sen onu yapmamışsın,bunu yapmamışsın,buda ne böyle.. " tarzında yapıcı olmayan eleştirilerle kimsenin kalbini kırmayın,olayı farklı boyutlara çekmeyin. Eleştiriler yapıcı olmalıdır. Yıkıcı değil. Emeğinize sağlık.

Çalışmalarınızın devamını diliyor tasarım konusunda kendinizi geliştirmenizi temenni ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 30-06-2010 #9
Çalışmalarımın hiç birinde image yok diyorsun fakat hepsinde blur attığın yazılar var bu ne yaman çelişki..
Tasarım yaptığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bunun adı fotoğraf editlemedir. 2. Resminizde sol ortada caution vs vs vs bir yazı var ortadan sağa doğru welcome diye bir yazı var fotoğraf kullandığınız gayet açık insan gölgeleride bulunmakta.
Lütfen yaptığınız işi samimi olarak açıklayınız. Burası kimsenin birbirine hava atması veya olayı kişisel çerçeveye indirgemesi için açılan bir forum değil bence.Bu benim şahsi kanaatim.Burada gösterilen/sergilenen örnekler insanların zihninde geniş bir yelpaze oluşturmak için ve yeni başlayan arkadaşlara değişik tasarımlar / örnekler sergilemek için sunulan ürünlerdir. O yüzden grafik tasarım olayını şahsi fikirleriniz doğrultusunda
"- sen onu yapmamışsın,bunu yapmamışsın,buda ne böyle.. " tarzında yapıcı olmayan eleştirilerle kimsenin kalbini kırmayın,olayı farklı boyutlara çekmeyin. Eleştiriler yapıcı olmalıdır. Yıkıcı değil. Emeğinize sağlık.

Çalışmalarınızın devamını diliyor tasarım konusunda kendinizi geliştirmenizi temenni ediyorum.
arkadaşıma katılıyorum gerçekten çok doğru söylemiş zaten logoda kullandığın şekilde biryerden tanıdık geliyo ama şu anda kafam dalgın çıkaramadım bence hayal gücünü kullanırsan çok ama çok iyi şeyler çıkacağına inanıyorum ve artık zamanı geldi içinde 3D tasarımlarıda katmalısın... Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Eray TopaL'

Webmaster / Trabzon

Alt 13-05-2011 #10
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum yanlız bu konu 2010 yılının 5. ayında açılmış bi konu malum zamanında bayağı bir amatördük Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar zamanla herkez gelişiyor Firmamıza Hazırladıgım Wallpaper'lar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları