Firmamıza hazırladığımız logotype

Logo Tasarımları - Firmamıza hazırladığımız logotype ...

vonwien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 26-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yaklaşık 1000 deneme yaptık fakat en son bunlardan birini seçmek zorunda kaldık. Sizce hangisi?(Bu arada eksiklikleri ve yorumlarınızı bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kuralları okuyun
reklam YASAK!
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 26-10-2008 #3
siz zaten seçiminizi yapıp avatar resminize koymuşsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 26-10-2008 #4
siz zaten seçiminizi yapıp avatar resminize koymuşsunuz.
yorumunuz için teşekkürler fakat daha yapıcı eleştiriler bekliyoruz. Profesyonel açıdan değerlendirmenizi istemiştim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #5
yorumunuz için teşekkürler fakat daha yapıcı eleştiriler bekliyoruz. Profesyonel açıdan değerlendirmenizi istemiştim.
Anlamadığım şey logo seçimini yapmışsınız,sitenizi kurmuşsunuz.Burada yayınlamakta ki amacınız(ki bu sitenin adresini vererekte reklam yapmak olmadığını farzediyorum!) gelen yorumlar,fikirler ve tavsiyeler üzerine değişiklik yapmak mı yoksa sadece doğru bir karar verip vermediğinizi anlamak mı?
Bu mesajdan alıntı yap

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 26-10-2008 #6
Anlamadığım şey logo seçimini yapmışsınız,sitenizi kurmuşsunuz.Burada yayınlamakta ki amacınız(ki bu sitenin adresini vererekte reklam yapmak olmadığını farzediyorum!) gelen yorumlar,fikirler ve tavsiyeler üzerine değişiklik yapmak mı yoksa sadece doğru bir karar verip vermediğinizi anlamak mı?
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sitenin adresini reklam amaçlı koymak istememiştim.Yeni başladığım için resim yükleyemedim ilk başta, o yüzden sitenin adresinni vermiştim. Site henüz hazırlık aşamasında. Yani yorumlarınız ve tavsiyeleriniz doğrultusunda değiştirebiliriz. Sizlerden istediğim tek şey, üzerinde çalışmamız gerekiyormu yoksa olmuş mu bu şekliyle logotype?
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #7
Açıkçası 1000 tane deneme yapmanızın sonucu çalışmanıza çokta olumlu yansımadığını düşünüyorum.Bir çalışma üzerinde sayısız da deneme yapılabilir ama ideal olan şey sonuca ne derece yaklaştığınızdır.
Yanyana sıraladığınız şekillerin ne gibi bir manaları olduğunu çözemedim.Çalışmaya bütünlük kazandırmamışlar.
"dijital tasarım ve..." cümlesinde "i" harflerini gözden kaçırmamalısınız.
Çalışmalarınızda 2-3 renkten öteye gitmemelisiniz.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 26-10-2008 #8
Açıkçası 1000 tane deneme yapmanızın sonucu çalışmanıza çokta olumlu yansımadığını düşünüyorum.Bir çalışma üzerinde sayısız da deneme yapılabilir ama ideal olan şey sonuca ne derece yaklaştığınızdır.
Yanyana sıraladığınız şekillerin ne gibi bir manaları olduğunu çözemedim.Çalışmaya bütünlük kazandırmamışlar.
"dijital tasarım ve..." cümlesinde "i" harflerini gözden kaçırmamalısınız.
Çalışmalarınızda 2-3 renkten öteye gitmemelisiniz.
Kolay gelsin.
teşekkür ederim the_one. o şekillerin ortaya çıkışını anlatayım. ilk başta arı figürü kullanacaktık logomuzda, fakat daha sonra logo hazılama ilkeleri açısından düşündük ve sadece arının kuyruk kısmındaki şeritleri kullandık. "i" lere gelince logoyu bu şekilde kullanmıyoruz zaten, orjinalinde i lerin noktalamaları mevcut. teşekkür ederim tekrar yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-10-2008 #9
teşekkür ederim the_one. o şekillerin ortaya çıkışını anlatayım. ilk başta arı figürü kullanacaktık logomuzda, fakat daha sonra logo hazılama ilkeleri açısından düşündük ve sadece arının kuyruk kısmındaki şeritleri kullandık. "i" lere gelince logoyu bu şekilde kullanmıyoruz zaten, orjinalinde i lerin noktalamaları mevcut. teşekkür ederim tekrar yorumun için.
"Logoyu bu şekilde kullanıyoruz" mu? İ leri I olarak mı kullanıyorsunuz?

Aman böylesine Türkçe yerden yere vurulurken bir de siz yapmayın.

Logonuza gelince arı ve şeritler pek anlaşılır değil.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 26-10-2008 #10
"Logoyu bu şekilde kullanıyoruz" mu? İ leri I olarak mı kullanıyorsunuz?

Aman böylesine Türkçe yerden yere vurulurken bir de siz yapmayın.

Logonuza gelince arı ve şeritler pek anlaşılır değil.
sayın volkan bey i leri kullanıyoruz daha doğrusu kullanacağız logomuzda. bende Türkçe nin kullanımı konusunda hassasım sizin gibi. yani ı değil i kullanıyoruz. arı ve şeritlerle ilişkiyide sitemize koyacağımız bir flash la belirginleştirmeyi düşünüyoruz. yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
firmamıza, hazırladığımız, logotype