firmamıza web tasarımı yapabilecek, takım arkadaşları arıyoruz izmir

Sonuçlanan İlanlar - firmamıza web tasarımı yapabilecek, takım arkadaşları arıyoruz izmir ...

SYMRNA TASARIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SYMRNA TASARIM

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ACİL ,izmirde faaliyet gösteren firmamıza web tasarımı yapabilecek, takım arkadaşları arıyoruz..
not: bizim kadro genç olduğundan dolayı ve hepimiz arkadaş olduğumuzdan dolayı, çalışma şeklimiz oldukça esnektir, date linelara uyulduğu sürecE BİZİM İÇİN HİÇBİR PROBLEM YOK.
ayrıca isterseniz evden yapabilirsiniz isterseniz şirkete gelebilirsiniz yada hiç bağlı olmadan iş başına ücret alabilirsiniz karar size kalmış ama acileyetimiz var.

başvuracak arkadaşlar, yaptığınız bitirmiş olduğunuz sitelerin linklerini gösterebilirlerse sevinirim..
mail adresim:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-06-2010 #3
merhaba firmamız istanbul sirkeci'de ve eğer düşünürseniz bu konuda size yardımcı oluruz.
Grafik ve Web Tasarım - Tüm Baskı Hizmetleri - Hologram, Dokuma, Sticker ve Karton Etiket - Reklam - Tanıtım - Promosyon Hizmeti vermekteyiz.
Tel : *********
İş Gsm : ********* (7/24 Açık hizmet hattı)
E-Mail & Msn : *********

Saygılarımızla.
İyi çalışmalar.