Firmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Firmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbul ...

kursat190705 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kursat190705

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı

Program/Seviye: yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor azda olsa programlara deneyimli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Firmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbulFirmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbulFirmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbulFirmamıza yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor | Topkapı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sdkcank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdkcank

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 09-04-2015 #3
Merhaba. Akdeniz üniversitesi grafik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Illustrator orta, Photoshop ve indesing programlarını az biliyorum. Kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. Değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler..
kursat190705 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kursat190705

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2015 #4
Güncel ilan...