Firmamızın shoowrum bölümünde görev alabilecek bayan grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Firmamızın shoowrum bölümünde görev alabilecek bayan grafiker aranıyor ...

sng reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sng reklam

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19

Alt 07-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

firmamızın shoowrum bölümünü yönlendirebilecek reklam sektöründe deneyimli coreldraw photshop bilen dış görünüşüne önem veren müşteri ilişkilerinde başarılı bayan eleman aranıyor *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Firmamızın shoowrum bölümünde görev alabilecek bayan grafiker aranıyor veya Firmamızın shoowrum bölümünde görev alabilecek bayan grafiker aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..