Firmamızın yeni sitesi için değerli yorumlarınızı bekliyoruz !

Web Tasarımı - Firmamızın yeni sitesi için değerli yorumlarınızı bekliyoruz ! ...

serkancil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkancil

Eğitimci / İzmir

Alt 25-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce flash tasarım olan sitemize php temelli bir tasarım yaptık. Gözümüzden kaçan yada yapamadığımız bir alan varsa yorumlarsanız sevinirim.

Siteye git
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 25-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Firma ünvanı, tam adres ve sabit şirket hattı olmayan bir firma?

Firma olmadığınız halde kendinizi firma olarak göstermek yerine dürüstçe freelance olarak bu işi yaptığınıza dair kendinizi tanıtabilirsiniz. Bunun sakıncalı bir durumu yoktur.
Bu mesajdan alıntı yap

serkancil

Eğitimci / İzmir

Alt 25-11-2012 #3
Firma sözlük anlamı: Tüzelkişiliği olsun olmasın bir ekonomik etkinlik birimi.

Freelancer olup olmamakla konu başlığına firma yazılamaz ibaresini bağdaştırdığınız için teşekkürler.Ayrıca site hakkındaki önemli ve bir o kadarda yapıcı eleştirileriniz içinde teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 26-11-2012 #4
Çok hoş bir tasarım olmuş gayet güzel. İsmini taşıyan bir tasarım. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

serkancil

Eğitimci / İzmir

Alt 27-11-2012 #5
Çok teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demir1

Webmaster / Kocaeli

Alt 28-11-2012 #6
İki gündür bakıyorum ve logoya takılıyorum. Farketmesi biraz zor. Bir logoda 3 renk kullanılması çok doğru sayılmaz (genelde). Hepsini farklı bir zemin çerçeve içerisinde değerlendirebilirsiniz belki. Veya sadece iki renkle.

Bunun dışında sitenin kodlamasında title kısmını çook uzun tutmuşsunuz. Bildiğim kadarıyla dikkate alınan kelime sayısının bir limiti var. Fareyle sitenizin açık bulunduğu tab üzerinde durunca anahtar kelime olarak gözükmekteler ve bunun kurumsallığınıza pararlel bir şey olmadığını, ters düşebileceğini düşünüyorum.

Bu şekilde
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

serkancil

Eğitimci / İzmir

Alt 29-11-2012 #7
Demir1, değerli tespitleriniz için teşekkürler.Logo kısmını değerlendirecğm , olmazsa web desgin kısmını üstteki renklerden brini kullanarız. Title kısmıda şimdilik google indexlemesi için uzun tuttum, ilerki aşamada düzenlemeyi düşünüyoruz.
Saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap