Fırtına [Bahoz]... 14 Kasım 2008

Vizyonda Olan Sinema Filmleri - Fırtına [Bahoz]... 14 Kasım 2008 Sponsorlu Bağlantılar Fırtına [Bahoz] Cemal, üniversite sınavını kazanarak, küçük taşra kasabasından İstanbul’a gelir. Büyük şehrin kalabalığı içindeki yalnızlığı, sistem karşıtı devrimci bir grup ile tanışmasıyla sonra erer. Grubun öncülerinden Helin ...

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 08-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fırtına [Bahoz]

Cemal, üniversite sınavını kazanarak, küçük taşra kasabasından İstanbul’a gelir. Büyük şehrin kalabalığı içindeki yalnızlığı, sistem karşıtı devrimci bir grup ile tanışmasıyla sonra erer. Grubun öncülerinden Helin ile yaşadığı çatışma, kimliğini keşfetmesi için de bir başlangıç olur. Benzer bir süreci yaşayan Rojda ve Orhan da zamanla değişip grubun aktif birer üyesi olurlar. Henüz on sekiz - on dokuz yaşlarında olan bu gençler, koca bir dünyayı değiştirmenin hayalleri ile yaşamaya başlarlar. ‘Devrim’ fikri içlerindeki genç ve dinamik enerji ile birleşerek eyleme dönüşür. Bu proje; Cemal, Rojda ve Orhan’ın geçirdikleri hızlı değişim sürecini ve öğrenci grubunun başından geçen olayları anlatır.

Film Künyesi
Gösterim Tarihi : 14 Kasım 2008
Yapım : 2007, Türkiye
Tür : Dram / Politik
Yönetmen : Kazım Öz
Senaryo : Kazım Öz
Oyuncular : Ali Sürmeli, Volga Sorgu, Sinan Bengier, Asiye Dinçsoy, Cahit Gök, Havin Funda Saç, Selim Akgül, Kadim YaŞar
Yapımcı : Kazım Öz, Özkan Küçük
Görüntü Yönetmeni : Ercan Özkan
Müzik : Vedat Yıldırım, Ayhan Akkaya, Burak Korucu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler paylaşımın için arkadaşım şimdiden iki film seçtim bile Fırtına [Bahoz]... 14 Kasım 2008
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 08-11-2008 #3
Ben teşekkür ederim Mr.MERCANO.
Tarihler sırayla değil o yüzden baştan incelerseniz sevinirim. Fırtına [Bahoz]... 14 Kasım 2008
İyi seyirler... =)
Bu mesajdan alıntı yap
bıcırık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bıcırık(30)

Grafiker / İzmir

Alt 19-11-2008 #4
teşekürler...
Bu mesajdan alıntı yap