Fıstık Kutusu

Ambalaj Tasarımı - Fıstık Kutusu Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınız değerlidir......

Fıstık Kutusu
tooche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tooche

Grafiker / İstanbul

Fıstık Kutusu

Alt 12-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fıstık KutusuYorumlarınız değerlidir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 12-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma elinize sağlık fıstıklardaki beyaz ışık patlamaları birazcık gözü rahatsız ediyor sarmaşık vektörlerininde renkleri değiştirilebilir onun dışında gayet başarılı başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2010 #3
Yan yüzlerdeki fıstıkların etrafındaki ışık, ön ve arka yüzdeki fıstıkların açık yeşil gölgeleri ve zemindeki siyah-yeşil geçişi beni rahatsız etti. Bunlar elden geçerde göze daha hoş gözükeceğini düşünüyorum. Yanlardaki floral motifler çok fazla belirgin olduğu için göz tırmalıyor, yeşilin 1-2 koyu tonundan denemenizi öneririm. Tabi fıstık görselelrinin daha iyileride aralştırılmalı...
Verilen emek için ellerinize sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #4
Ne kadar yaratıcı ne kadar özgün bir çalışma olmuş. Nutkum tutuldu. Emeğinize sağlık..

Fıstık Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-01-2010 #5
Çalışmanızda ki espas ve yerleştirme hatalarınızı ve/veya doğrularınızı klavuz bir şekille görebiliyoruz.
Çalışmada boş ve dolu alanları doğru kullanmak gerekir. Fıstık görseliniz, ön yüzü zaten sola çekiyorken "pistachio" yazısını yerleştirdiğiniz alan ile çekimi güçlendirmişsiniz.
Kullandığınız effektler işinizi sadece kirletmiş.
Elyazılı font ise fazla sündürülmüş ve size bir öneri; böyle bir font kullanırken eğimli yerleştirmelerden kaçınınız. Zaten algıda güçlük yaratmakta, birde ekstra şekil verme kaygısı girince kaosu iyice arttırıyor.
Hediyelik Tuzlu antep fıstığı yazısı da yine interactive drop shadowun azizliğine uğramış. Sağ ve sol kenarlara denk gelen oriental desen ise seçilebilecek en kaba desen olarak tarihe geçebilir.
Kısaca tasarımınıza baktığım zaman seçilen tüm görsellerle kalite geri planda bırakılmış. Alelacele çalışılmış olduğunu düşünüyor, daha iyi işlerle paylaşımlarınızın devamını diliyorum..

Fıstık Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Guwencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guwencin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #6
söylenecek herşeyi nur hanım zaten söylemiş ben yorumdan öte uak bir hatırlatma yapmak istedim. siyah-fıstık yeşili gradientinde siyahın değerleri içerisine yeşilin değerlini verirseniz ve M(magentayı) 0 yaparsanı iki rengin birleşme noktasında görülen gri hattı kaldırmış olursunuz. çalışmanız için tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 13-01-2010 #7
Ne kadar yaratıcı ne kadar özgün bir çalışma olmuş. Nutkum tutuldu. Emeğinize sağlık..

Fıstık Kutusu
Güzel tespit :wink:
haklısın gayet yaratıcı olmuş Mado da 'tooche' adlı üyemizin özgün çalışmasından esinlenmiş olsa gerek...
Mesleğiniz kısmında grafiker yazması ne kadar üzücü sayın 'tooche'.. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

tooche

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #8
Güzel tespit :wink:
haklısın gayet yaratıcı olmuş Mado da 'tooche' adlı üyemizin özgün çalışmasından esinlenmiş olsa gerek...
Mesleğiniz kısmında grafiker yazması ne kadar üzücü sayın 'tooche'.. başarılar
bi yerden esinlenmedim diye bişi söylemedim ayrıca esinlenen ben diilim elinde madonun kutusuyla gelen müşteri grafiker yazması ne kadar üzücü diye bi cümle kullanırsanız söylem çirkinlesir terbiyesizleşip saldırmayın ayrıca sizin yorumlarınızı işlerimde görmek istemiyorum burda çok iş gördüm esinlenilmiş ama böyle terbiyesizce yorum hiç yapmadım lütfen cvp yazmayın

diğer arkadasların iyi kötü yorumları için teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 13-01-2010 #9
bi yerden esinlenmedim diye bişi söylemedim ayrıca esinlenen ben diilim elinde madonun kutusuyla gelen müşteri grafiker yazması ne kadar üzücü diye bi cümle kullanırsanız söylem çirkinlesir terbiyesizleşip saldırmayın ayrıca sizin yorumlarınızı işlerimde görmek istemiyorum burda çok iş gördüm esinlenilmiş ama böyle terbiyesizce yorum hiç yapmadım lütfen cvp yazmayın

diğer arkadasların iyi kötü yorumları için teşekkür ediyorum
Madonun kutusuyla gelen müşteriyi not olarak düşmediğiniz için sanırım beni suçlayamazsınız ayrıca terbiyesizlik olarak algılamayın hiç öyle bir amacım yok size saldırmam için bir sebepte yok sizi tanımıyorum bile bi garezim olamaz değil mi?..
Neyse başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

tooche

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #10
Madonun kutusuyla gelen müşteriyi not olarak düşmediğiniz için sanırım beni suçlayamazsınız ayrıca terbiyesizlik olarak algılamayın hiç öyle bir amacım yok size saldırmam için bir sebepte yok sizi tanımıyorum bile bi garezim olamaz değil mi?..
Neyse başarılar..
deseydiniz ki bu kutu madodan esinlenmiş olmamıs falan bende derdim ki müsteri istedi üstelik elimden geleni yaptım değissin diye o zaman yanlıs anlasılma olmazdı bi sürü arkadas elestirmiş onlara tepki vermedim ama grafikerliğime laf ederseniz hem okul hem iş hayatıma yaklasık bu işe verdiğim 8 9 yılıma hakaret edersiniz ki grafiker bi babanın kızı olark cocukluumdan beri bu işin içindeyim mesleğime laf ettirmem umarım bir daha böyle yanlıs anlasılmalara girmeyiz kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları