fıstıközü logo

Logo Tasarımları - fıstıközü logo ...

fıstıközü logo
hamlet1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamlet1987(30)

Grafiker / Gaziantep

fıstıközü logo

Alt 12-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bugün yaptım ve eklemek istedim logoyu sitede vektörel fıstık aradım ama yoktu sonra istekde bulundum baktım olucak gibi değil ben çizdim fıstığı corelde logolar daha seçilmedi hangisi olacağı yorumlarınıza sundum şimdiden sağolun

fıstıközü logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tunctolgahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 12-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk yorum benden olsun. Son çalışman diğerlerine göre daha güzel. Ayrıca fıstıkların biraz tombiş olmuş. Biraz daha uzatabilirsin. fıstıközü logo
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 12-01-2009 #3
Keşke farklı karakterler seçseydin. Şunu sormak istiyorum, fıstıktan akan damlalar neyi ifade ediyor, eğer bu fıstığınözü ise su şeklinde mi akıyor. Hiç görmediğim için bilmediğim için soruyorum. Yazı karakteri çok zayıf renklerde ona keza. Fıstık yazının önüne geçmiş. Noktalar neredeyse görünmüyor. Biraz fazla çalışman gerekiyor. Logo örneklerine bakabilirsin. Üzülerek söylüyorum ki logolarını ben beğenmedim...fıstıközü logo

Sana ilham kaynağı olsun. fıstıközü logo
Bu mesajdan alıntı yap

hamlet1987(30)

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-01-2009 #4
Keşke farklı karakterler seçseydin. Şunu sormak istiyorum, fıstıktan akan damlalar neyi ifade ediyor, eğer bu fıstığınözü ise su şeklinde mi akıyor. Hiç görmediğim için bilmediğim için soruyorum. Yazı karakteri çok zayıf renklerde ona keza. Fıstık yazının önüne geçmiş. Noktalar neredeyse görünmüyor. Biraz fazla çalışman gerekiyor. Logo örneklerine bakabilirsin. Üzülerek söylüyorum ki logolarını ben beğenmedim...
fıstıktan öyle bi damla akmaz o hayalden olan birşey yani amaç orda görsellik katabilmek yorumlarını dikkate alıcam saol
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 12-01-2009 #5
Biraz asabi gördüm seni. Kızmak yok. fıstıközü logo
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-01-2009 #6
Güzel olmuş arkadaşım.
Amblem iyide Logo bana göre biraz zayıf kalmış Font değiştirsen belki dahada hoş olur.
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

hamlet1987(30)

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-01-2009 #7
Biraz asabi gördüm seni. Kızmak yok. fıstıközü logo
kesinlikle yanlış anladın asla asabiyet olarak yazmadım fıstıktan öyle damla akmaz diyerek lütfen yanlış anlama burda hepimizin amacı bişeyler yapmak ve paylaşmak en büyük amacımız daha güzel sunmak kesinlikle bi kızma ve asabiyet yok :wink::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #8
Bence font değiştirilirse daha iyi olucak..Fıstık görseli iyi oLmuş ama yazı ile fontu birbirine bağlamak için yuvarlaklar yada damlalar değilde daha farklı birşey kullan bence..ya da fıstığı yazıya dahil edebilirsin..Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
gülümse_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümse_61

Eğitimci / Trabzon

Alt 13-01-2009 #9
daha fazla logo araştırması yapmalısın bence damlalar gereksiz gibi duruyo, fontlarla değişik şeyler ortaya koyabilirsin. fıstıközü yazısı olmasa, fıstık anlaşılmakta güçlük yaratacaktır.emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fistikozu, logo