Fitness Salonu Tasarımı

3D Studio Max - Fitness Salonu Tasarımı ...

Fitness Salonu Tasarımı
kelebeknehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kelebeknehir

Webmaster / İstanbul

Fitness Salonu Tasarımı

Alt 21-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir konuda yardım rica edeceğim.

3D konusunda bilgim yok. Photoshop, Flash vs tarzı programları kullanıyorum.
Bir arkadaşımın linkteki çalışmalara benzer bir şeylere ihtiyacı olacak benden yardım istedi
http://www.fitnesstechdesign.com/3d_gym_portfolio.php

Bu tür bir çalışmayı en kolay nasıl yaparım. Acaba 3d Max'in hazır üzerinde oynayabileceğimiz fitness ekipmanı çizimleri bulunur mu???

Derdimi anlatmaya çalıştım umarım saçmalamamışımdır Fitness Salonu Tasarımı
Yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Free olan Google sketch up,
ama merak ettiğim konu şu? öyle bir çizimi ya hazır bulursunuz, yada programı öğrenmek için 1-2 ayı harcamanız gerekir.

Freelance iş verilebilinecek ise;
Projeleri 3D ye kaldırabilir yada, alan bilgisinden 2D ve 3D proje üretebilirim. İletişim bilgim 555_635_5638 saat 7den sonra,
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 21-11-2011 #3
model çok olmaya çok da, yukarıda özkan bey'in de belirttiği gibi programı öğreneceksiniz ki bulduğunuz modeli işe yarar hale getirebilesiniz. modellemeyi öğreneceksiniz ki, üzerinde oynayabilesiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
şulemimar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şulemimar(30)

Hiç Biri / Kayseri

Alt 22-11-2011 #4
senin aradığın şey 'evermotion vol-27 '3d maks in spor tefrişlerini bulabileğin dosya. netten yaz indir arkadaşım. aletlerin bir kısmı var. işini görebilirsin. umarım iç mekan renderini yapabilirsin. yine bir sorun olursa cevaplarız. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap