fiyat listesi kapak tasarımı

Deneme Çalışmalar - fiyat listesi kapak tasarımı Sponsorlu Bağlantılar [IMG] [/IMG]havuz ekipmanları sektöründe faliyet gösteren bir müşterimizin water pool adlı ürün ismine yapılmasını istediği bir fiyat listesi yaptım içi tamamlandı ok ama kapak çalışması okeylenmedi bende son ...

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]fiyat listesi kapak tasarımı[/IMG]havuz ekipmanları sektöründe faliyet gösteren bir müşterimizin water pool adlı ürün ismine yapılmasını istediği bir fiyat listesi yaptım içi tamamlandı ok ama kapak çalışması okeylenmedi bende son olarak bunu yaptım sizlerin yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 29-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2011 fiyat listesi yazısı ve altındaki resimler zayıf kalmış gerisi gayet hoş olmuş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2011 #3
teşekkür ederim ama bu ortadan kırıldıgında resimler normal duruyor büyüklük olarak
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2011 #4
Ön kapaktaki resimler değişebilirse eğer, güzel olur. Bide arka kısım düz olsun, yani tek renk yada daha farklı bişey. Böyle çok karışık. Aynı resim kopyalanmış gibi. 2011 fiyat listesi yazı karakteri ve rengi değişebilir. Çok kötü değil, ama iyide değil. fiyat listesi kapak tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 29-04-2011 #5
Ön kapaktaki resimler değişebilirse eğer, güzel olur. Bide arka kısım düz olsun, yani tek renk yada daha farklı bişey. Böyle çok karışık. Aynı resim kopyalanmış gibi. 2011 fiyat listesi yazı karakteri ve rengi değişebilir. Çok kötü değil, ama iyide değil. fiyat listesi kapak tasarımı
Katılıyorum :yes:
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 29-04-2011 #6
ortalama sıkıntısı var(resim ve yazıda) + sırt payı dahil mi bu çalışmaya varsa nerede ?
içi boş siyah arial'vari bir yazı ne yazık ki çok basit kalmış.

Geri kalanında hoş çalışma. Tamamını (yani tüm çizimlerin) senin yaptığını düşünerek yazıyorum. Bu resim çok güzel ancak havuzu algılamada sıkıntı olabilir.
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap