fiyat listesi kapak tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - fiyat listesi kapak tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum... http://i.imgur.com/cs4MT.jpg...

byevrence isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byevrence

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum...

http://i.imgur.com/cs4MT.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 02-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pembe zemin (sertifika logolarının olduğu) solunda çok fazla eğri büğrü olmasının yanı sıra tasarımda senin yaptığın yerlerin sadece kabloları dekupe etmek olduğunu düşünüyorum ki
hiç özenmemişsin bile onları yaparken. Zaten o soldaki (floral efektif desen diyeyim) şekilleri hazır aldığın inancındayım. Görseldeki tek güzel yer orası o da sana ait değil gibi. Az zamanda acil mi yaptın bilemem ama özenmediğin görüşündeyim. İşlere daha fazla zaman ayırlmalısın.
Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
byevrence isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byevrence

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2011 #3
evet baya hızlı bir iş oldu o yüzden dolayı yaklaşık 1 saat gibi sürede istediler ama dediklerinizi dikkate alıcam teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
beskardesler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beskardesler

Baskıcı / Afyonkarahisar

Alt 04-05-2011 #4
bence çok basit bi görüntü veriyor kabloları daha ön plana çıkartırsan sanki daha hoş olur...
Bu mesajdan alıntı yap