fiyat teklif - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - fiyat teklif - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar fiyat teklif Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: 50.000 Adet Insert 60gr, 4 Sy. Web Baskı / Tür. Gen. Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim ...

vipbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vipbaski

Webmaster / Ankara

Alt 03-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fiyat teklif

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: 50.000 Adet Insert 60gr, 4 Sy. Web Baskı / Tür. Gen.

İşin teslim alınacağı şehir: Çorum

Maliyet: Bir magza nin düzenli peryotlarla çıkarttığı insört için olacak. Kriterler şöyle; Web Baskı tercihimizdir. 50 000 Ad, 60 Gr, 2 yaprak 4 sayfa (Arkalı Önlü) fiyat teklıflerı alınacaktır anlasma saglandıgında heray basılacaktır

Tasarım: hazır

İşin teslim edilme süresi: 5 iş gunu

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 4

İşle ilgili açıklama: fıyat teklifini aşağıdaki e-posta adresimize gonderırsenız sevınırız

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

fiyat teklif - Türkiye Genelifiyat teklif - Türkiye Genelifiyat teklif - Türkiye Genelifiyat teklif - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

GRP Dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRP Dijital

Hiç Biri / Adana

Alt 13-06-2015 #3
merhabalar eğer bana ulaşırsanız sıze en kaliteli ve en hesaplı teklifi vereceğimden emin olabilirsiniz.