flahsta yağmur efekti nasıl verilir

Flash - flahsta yağmur efekti nasıl verilir Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar arama kısmında arttım ama çıkmadı ..umarım daha önce başka birisi aynı konuyu sormamıştır ve bende form kurallarına aykırı davranmamış olurum ben flash 8 kullanıyorum resme yağmur efekti ...

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 25-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar arama kısmında arttım ama çıkmadı ..umarım daha önce başka birisi aynı konuyu sormamıştır ve bende form kurallarına aykırı davranmamış olurum ben flash 8 kullanıyorum resme yağmur efekti vermek istiyorum ama bir türlü yapamadım.. nette kodlarını felan buldum ama sürekli hata veriyor iyi bilen biri bana resme yağmur ve kar efekti vermeyi anlatırsa çok mennun olacağım şimdiden teşşekkür ederim..flahsta yağmur efekti nasıl verilir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yağmur efekti için hazır actionlar vardır onları kullanabilirisn eğer kendin yapmak istersen cs3de filtre ve maskeleri kullanmalısın ama o kadar orjinal olmiycaklardır. sen açtion scriptlere bakmaya devam et bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
efekti, flahsta, nasıl, verilir, yağmur