Flash akordeon video - 1

Flash - Flash akordeon video - 1 ...

Flash akordeon video - 1
fullflash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fullflash

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ders basit arkadaşlar herkesin anlayabileceği flash ile akordeon uygulması anlatılmakta tabiki bunun bir çok örneği var en basiti ile anlatmaya calıştım...

[VIMEO]20690716[/VIMEO]

[VIMEO]20690797[/VIMEO]

[VIMEO]20691011[/VIMEO]

[VIMEO]20692200[/VIMEO]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siir-delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siir-delisi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fullflash ismini hakediyorsun usta, baya kapsamli bir calisma.

Flash kullaniminda baya tanimadigim komutlar mevcut, basit kullanimlar ve uygulamalar sunarak adim adim bize Actionscript 3 bir ögretsen iyi olur.

Saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
fullflash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fullflash

Eğitimci / İstanbul

Alt 10-03-2011 #3
yazdıklarımın tamamını görünmüyor üste Flash akordeon video - 1 birinin zoruna gitmiş olacak heralde... adım adım actionscript öğretmem cok zor bunun için o kadar boş zamanımın olması gerekki hiç çalışmamalıyım mesela...
Bu mesajdan alıntı yap
siir-delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siir-delisi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-03-2011 #4
yazdıklarımın tamamını görünmüyor üste Flash akordeon video - 1 birinin zoruna gitmiş olacak heralde... adım adım actionscript öğretmem cok zor bunun için o kadar boş zamanımın olması gerekki hiç çalışmamalıyım mesela...
bizler icin zaman ayirdigin icin önce koskoca bir tesekkür ederiz usta.

Actionscript ögretmem cok zor bunun icin cok vakit gerek ve calismamam demissiniz.

Bizi en azindan yönlendir, neler ögrenmemizi gerektigini söyle zorluk cektigimizde yardimci olursun, zamanin yettigi kadar, bizde zaten bütün günümüzü buna ayiramayiz. Acemi amatörüz ve hobbi olarak sectigimiz bir dal. Haftalik bir kac sey ögrensek bize yeter.

En önemliside flash ile ilgenenler ve calisanlar ile beraber olmamin zevkini tadalim, yoksa insan yapayalniz kalinca ne tadi oluyor nede zevk aliyor.

Benim calistigim bir puzzle meselesi vardi, array ile puzzle parcalarini buttona cevirip kaynastirabiliyordum, gecen altresmide ayni islemde array cevireyim dedim, puzzle parcaciklarini kaynastirirken yerlerine otursun diye ama iki array bir islemde bir türlü uygulayamadim.

Ilginc dersen calismami sunarim ve array calismasinda bazi seyleri ögrenmek ile yola baslariz.

Saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
gladio44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 02-04-2011 #5
fotoğraflar gözükmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap