Flash animasyon - Ankara

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Flash animasyon - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Flash animasyon Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Genel Nitelikler Adope Flash, illustrator ve Photoshop programlarına hakim, Alanında en az 2 yıl ...

Flash animasyon - Ankara
EBRUPOLAT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EBRUPOLAT

Hiç Biri / Ankara

Flash animasyon - Ankara

Alt 29-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash animasyon

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Genel Nitelikler

Adope Flash, illustrator ve Photoshop programlarına hakim,

Alanında en az 2 yıl deneyimli,

Ekip çalışmalarına yatkın,hızlı,disiplinli,

Önceki çalışmalarını referans gösterebilen,

Bay ya da bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı
Şirketimizde hazırlanan, Flash animasyon içeren projelerde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0312 23 20 19
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Flash animasyon - AnkaraFlash animasyon - AnkaraFlash animasyon - AnkaraFlash animasyon - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap