Flash banner yapma

Flash - Flash banner yapma ...

Flash banner yapma
Ege1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ege1234

Forumdan Uzaklaştırıldı

Flash banner yapma

Alt 10-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,

Flash Banner hazırlamak için Macromedia Flash MX 2004 kullanıyorum.İstediklerimi yaptığım söylenemez.Bu yüzden daha kolay ve pratik flash banner hazırlama program tavsiyelerinizi bekliyor ve ekliyorum ; power pointte hazırlağım animasyonu banner olarak kullanmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevirim.Daha önceden 2 kez PPT Video Scout programınu kullanarak istediğim bölgeyi taradım ve video kaydına aldım.Görüntü kalitesi de bozulmadı.Ancak kullanım süresi doldu ve tekrar yuklenmıyor.CamStudio ve BB Flash Back programlarını da denedim.Birincinin görüntüsü bozuk diğerinde de reklamı var.TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYOR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

imagestr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imagestr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
En kolay ve en pratik banner'i "Flash" ile yapabilirsin. Banner için farklı program arayışına girmek sağlıklı bir seçim değil.... Bence Flash ile yapmalısın... Tek ihtiyacın olan nasıl bir banner olacağı fikri...

Flash konusunda banner yapmak beni zorlar, o kadar ii diilim dersen internet üzerinden hazır siteleri veya programları kullanabilirsin.

Free flash banner maker

Flash Banner Now

gibi..

Ama Tavsiyem flash kasman Flash banner yapma Motion, Tween ile kendi çabalarınla yapabilirsin Flash banner yapma
Bu mesajdan alıntı yap
Ege1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ege1234

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-01-2009 #3
Hocam öncelikle ilginiz için teşekkürler flash la ilgileniyorum ama şimdilik daha kolay bir şey hazırladım.Flashtan pek anladığım söylenemez ama power pointi çok iyi bilirim.Hazırladığım animasyonlar çok güzel oluyor.Banner boyutlarında istediğim ve kafamda kurduğum animasyonu hazırladım.Banner olarak kullanmam için,dediğim gibi bunu ekran görüntüsünü kaydeden programlarla yapmak istiyorum.Bu konudaki önerilerinizi alabilirmiyim?
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #4
Ekran görüntüsü derken ? Print Screen tuşunuz yok mu? Flash banner yapma Onu kullanın yapıştırın painte kaydedin sonra da flashla import edin. Flash banner yapma

Swish programı da çok kolaydır kullanmanızı tavsiye edebilirim.

İndirmek için tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
imagestr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imagestr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-01-2009 #5
Print Screen'ci seni (d3niz) Flash banner yapma

hmm, onun demek istediğin ekran görüntüsü kaydı derken, PowerPoint ile animasyon yapmış, o animasyon ekranda oynarken, onu kaydedip bir şekilde swf'ye nasıl çeviririmin sorusunu arıyor Flash banner yapma

Ege, Anladım seni. Flash olmaz diosun o zorlar beni, benim powerpoint iyi onda yapcam diosun ve şöyle yapabilirsin,

Dostum öncelikle Camtasia, veya MovieMaker tarzı programla ekran görüntünü kaydettir. Genelde WebCAM görüntüsü kaydetmek içinde aynı yöntem kullanılır yığınla bulabilirsin netten..

Ekran görüntüsünü kaydettin animasyonunu 3 sn 5 sn hernekadarsa elinde video var. diyoruz buraya kadar geldin... "banner.mpeg" var elinde diyoruz..

Free AVI MPEG to SWF Converter

ve üstteki converter programını indiriyoruz, mpeg formatını swf formatına çevirecek sana... ve elinde "banner.swf" oluşcak.....

bence bu çok zahmetli iş, flashta yapman taraftarıyım fakat, ben powerpointte yapabilirim diosan buyur, yolları yazdım Flash banner yapma

Kolay Gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2009 #6
:/ Öyle söyleyince öyle dedim .. Flash banner yapma
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-01-2009 #7
http://www.brothersoft.com/swf-easy-63548.html programını dene
imagestr in anlattıklarını okuyunca içim daraldı.
Flash bilmeyen arkadaşlar genelde ya sothink ve swich programını kullanıyolar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-01-2009 #8
Download SWF Easy, SWF Easy 6.0.81107 Download programını dene
imagestr in anlattıklarını okuyunca içim daraldı.
Flash bilmeyen arkadaşlar genelde ya sothink ve swich programını kullanıyolar.
indiriyorum bakalım işime yarayabilir Flash banner yapma
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-01-2009 #9
Tşkler.. Paylaşı m için
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
banner, flash, yapma