Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli ...

Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli
trendbanner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trendbanner

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler!

Program/Seviye: Flash (İleri Seviye)
Photoshop (İleri Seviye)
Illustrator (İleri Seviye)
Captivate (İleri Seviye)
Dreamweaver (İleri Seviye)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli
Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: İnternet mecrâlarındaki reklamlarınız için hazırladığım; Flash Banner, Advords Banner Set, Ürün Satış Sitesi Header, Mailing, Intro, Web, Jpg-Gif Banner, Pageskin, Sayfa Giydirme, Flash Oyun, Actionscript, Web Site, Landing Page gibi tasarımlarla sizlere kreatif hizmet sunmaktayım.

Sizlere bu hizmeti sunarken baz aldığım temel kriterler ise; Müşterinin ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu bilerek, Doğru kurgulanmış ve etkili görseller kullanarak, tasarım hazırlamaktır. Bu çalışmaları yaparken müşteri ile devamlı iletişim halinde olmak ve zamanında geri dönüşler yapmaktır.

E-posta:

Telefon: 0544 929 14 67
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Flash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye GeneliFlash Banner Yaptırmak ve Tek Ürün Satış Sitesi Yaptırmak İsteyenler! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gazolin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazolin

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2013 #3
arkadaşla çalıştım. yaptığı işlerden memnun kaldım. tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap