Flash Banner Yardım

Flash - Flash Banner Yardım ...

Flash Banner Yardım
demircan256 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demircan256

Hiç Biri / İstanbul

Flash Banner Yardım

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar ben bir banner yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok...mesela bir program buldum onunla yaptım çoook basit birşey ..adınını şuan hatırlamıyorum ..ancak bana çok basit geldi kii kulanımını resimli olarak bulup yapmıştım yoksa benim burdaki deneyimli kişiler gibi tecrübem yok...benim yapmak istediğim aşşağıda link vericem linke tıklayın sayfanın en sağında reklamları göreceksiniz (tuttur.com gibi)...ben onlar gibi bişey yapmak istiyorum ..acaba bunu yapabileceğim en geniş en ayrıntılı ama bir o kadarda basit olan bir program önerebilirmisiniz bana..dersenizki hem geniş hem basit olmaz..o zmana siz yinede en iyisi olduğunu düşündüğünüz program adlarını bana yazarsanız bende bana uyanı inidirp flash banner yapmaya çalışayım...

http://www.mackolik.com/default.aspx linkte tıklarsanız dediğim örnek banner'ulaşırsınız linke tıklayın hemen sayfanın sağında göreceksiniz (tuttur.com)

NOT : eğer verdiğim linkler reklam olarak algıklanırsa site yönetiminden özür diliyorum...amacım örnek verebilmek malum flash örnekte resim çekmek olmuyor...

saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
psd, corel, Ai bu programlardan hangisi tanıdık geliyorsa rahatlıkla çözüme ulaşırsın...

şimdiden kolay gelsin !
Bu mesajdan alıntı yap

demircan256

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2011 #3
Dediklerinizden hangiini kullanabilirim..yani flash banner olucak ama örnekte verdiğim gibi resme tıklandığında ilgili siteye yönlendirlicek..yani link ekleme olayıda olmalı bunlarda varmı varsa nasıl ...anlatımı olan bir kaynak varsa yardımcı olurmusunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
mac_temple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_temple

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-02-2011 #4
Tek program oneririm... O da "Flash". Flash'da zaten gerekli yerler icin photoshop kullancaksiniz, kacari yok. Link yonlendirme ise action scriptle olur... Banner'inizi bitirip en uste bir gorumez buton koyup ustune kod gireceksiniz. O asamaya gelin kodu yazarim, cok komplike bir kod degil zaten.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
webdizaynsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Alt 09-02-2011 #5
dreamweaver flash da yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

demircan256

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2011 #6
Tek program oneririm... O da "Flash". Flash'da zaten gerekli yerler icin photoshop kullancaksiniz, kacari yok. Link yonlendirme ise action scriptle olur... Banner'inizi bitirip en uste bir gorumez buton koyup ustune kod gireceksiniz. O asamaya gelin kodu yazarim, cok komplike bir kod degil zaten.

Kolay gelsin.
Flash dediğiniz program adımı ...yani saçma belki ama arattım ama belli bir program olsa direk çıkardı karşıma...tam olarak ilk aşama olarak yapmam gereken bannerı hazırlamam olucak sanırım photoshopta yazıyı yazıp flash ile geçiş mi vericem...?program adını tam olarak yazarsanız bulmam daha kolay olur...
Bu mesajdan alıntı yap
mac_temple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_temple

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-02-2011 #7
Flash derken Adobe Flash programının kastetmiştim!
Komplike bir programdır. Bu programla bir çırpıda, kolaydan banner yapmanız mümkün değildir.
Photoshop'da gif animasyon yapmasını biliyorsanız, kolaydan onu yapıp siteye uygulayanlardan üstüne link vermelerini isteyebilirsiniz.
Sürükle bırak metoduyla çalışan programlarla doğru akışa sahip bir animasyon-banner yapmanız mümkün değil.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

demircan256

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2011 #8
Tamam anladım teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
muhammet38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammet38

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 16-03-2011 #9
Alligator Flash Designer 8 kardeşim birde bunu dene umarım senin işine yarar içerisinde:flash banner yapabilme özelliği
Flash Menü '' ''
Flash Buton '' ''
Daha Birçok Özellik Barındırıyor Saygılar..
Flash İntro Da Yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
pinargursen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinargursen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2011 #10
özür dilerim arkadaşlar yeni konu nereden açılıyor bir türlü buşamadım

teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları