Flash, bazen ilk açıldığında neden browserda görünmez?

Flash - Flash, bazen ilk açıldığında neden browserda görünmez? Sponsorlu Bağlantılar değerli ilim insanları, başlıkta belirttiğim üzere; html'nin içine flash koyuyorum, bunu klasik yöntemden tutun son dönemlerin popüler yöntemi olan swfObject'la da denesem arada sırada sayfada flash içeriği görünmemekte? ...

genura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genura

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli ilim insanları, başlıkta belirttiğim üzere;
html'nin içine flash koyuyorum, bunu klasik yöntemden tutun son dönemlerin popüler yöntemi olan swfObject'la da denesem arada sırada sayfada flash içeriği görünmemekte? Bu durum oluşunca F5 le hayat normale dönmektedir...

işin içinden çıkamadım.

not: başka başka pc lerde ve farklı browserlarda da ara sıra bu durumla karşılaşılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kısa süreliğine görünmüyor ise,
Henüz yüklenmediği için Flash, bazen ilk açıldığında neden browserda görünmez?
bu yüzden preloader isimli konu başlığı olmalı, isterseniz onu bi araştırın.

Hiç yüklenmiyor ise;
muhtemelen browser ayarlarından kaynaklanıyor olmalı, ama ayar detayını bilmiyorum. İ.Explorer dayükleyeyimmi diye aşağıdan soruyor. Tek bildiğim bu, Yani sizle değil son kullanıcı ayarları ile ilgili..
Özellikle, swf as3 tarzı kod içeriyorsa bu durumla karşılaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
genura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genura

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2012 #3
Kısa süreliğine görünmüyor ise,
Henüz yüklenmediği için Flash, bazen ilk açıldığında neden browserda görünmez?
bu yüzden preloader isimli konu başlığı olmalı, isterseniz onu bi araştırın.

Hiç yüklenmiyor ise;
muhtemelen browser ayarlarından kaynaklanıyor olmalı, ama ayar detayını bilmiyorum. İ.Explorer dayükleyeyimmi diye aşağıdan soruyor. Tek bildiğim bu, Yani sizle değil son kullanıcı ayarları ile ilgili..
Özellikle, swf as3 tarzı kod içeriyorsa bu durumla karşılaşabilirsiniz.
cevap verdiğiniz için tşk.ederim,
uygulama örneği aşadağıda ki linkte mevcut;
Untitled Document

konuyu açarken de bahsettiğim gibi bu durum arada sırada olmakta...
ikinci bir uygulama denemeside şu linkte;
Çükübikin Kafayı Patlatın Kafanız RahatlasınFlash, bazen ilk açıldığında neden browserda görünmez?

1.link swf object yolu ile 2.link ise klasik yontemle eklenmiştir...zaman zaman bu problemle karşılaşıyorum. hatta bir siteye içerik eklemek istediğimde; "yolladığınız link çalışmıyor" şeklinde geri dönüşler aldım (2.linkten bahsediyorum)

web sayfası yapma konusunda cok cok iyi sayılmam, fakat bir yerlerde bir şeyler eksik veya fazla o her neyse flash içeriği değilde flash içeriğine sahip olan sayfa ile alakalı diye düşünüyorum.

tşkler kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap