Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu

Yazılım Rehberi - Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu ...

Konu Kapatılmıştır
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam ArkadaŞlar Bende Bİr Flash Bellek Var Bana Bu Flash Bellek Baski Yapmak İÇİn Bİr ProĞrami ÇaliŞtiriyor.... Flash BelleĞİn Herhalde İÇİndekİ Dosyalari GÖrÜyor... Ben Bu Flash BelleĞİ Kopyalamak İstİyorum Yanİ Bİr Kopyasini Almak İstİyorum Ama Bu DİĞer Flash Bellekler Gİbİ GÖstermİyor Bİlgİsayarimin İÇİnde Ben Bunu Nasil Kopyalayabİlİrİm ?????:S:S yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim....Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama SorunuFlash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aleykum selam arkadaşım,

Sıkıntını anlamakta kendi adıma zorlandım sorununu Türkçemizi daha düzenli kullanarak sorsaydın inan daha faydalı olurdu. Umarım anlayan arkadaşlar olur da sana yardımcı olurlar. Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 26-06-2007 #3
Driverını kurdunuzmu ? Driver isteyebilir. Bu bilgisayarımda göstermiyor derken nerede gösteriyor peki ?

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2007 #4
bilgisayarımda göstermemesinin sebebi bu bellek diğer normal belleklere benzemiyor... içindeki dosyaları kesinlikle göstermiyor sadece bunu tanıtmak için bir proğram kuruyoruz ve belleği kendisin tanıyor...(bu arada belleği çıkarttığımızda proğram çalışmıyor)

umarım anlatabildim.... arkadaşlar

Aleykum selam arkadaşım,

Sıkıntını anlamakta kendi adıma zorlandım sorununu Türkçemizi daha düzenli kullanarak sorsaydın inan daha faydalı olurdu. Umarım anlayan arkadaşlar olur da sana yardımcı olurlar. Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu
belgin yeterince açıkladığımı sanıyordum ama senin için bir daha anlatayım.. bellek içinde bulunan dosyalar üzerinden bir proğram çalışıyor...bu belleği çıkarınca proğram çalışmıyor.... ben de bu belleği kopyalamak istiyorum... başka bir flash belleğe tabii... ama bunun içindeki dosyaları göremiyorum tanıtım cd'sinden kurum yaptıktan sonra kendisi otomatikmen belleği tanıyor... bunu nasıl kopyalacağımı soruyorum...
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2007 #5
Bu tarz makinalarda servisler böyle bir yöntem uygulamaktadırlar. Kendilerine sorduğumda; Kullanıcılar her defasında içine girip bozmamaları için böyle bir şeyi yaptıklarını bana söylemişlerdi. Bence çok fazla kurcalamayın. Eğer sisteminiz sorunsuz çalışıyorsa. Sorun olmayan bir şeyde sorun çıkartabilir bu yaptıklarınız.

Bence Flash memory nin içindeki dosyalar programın çalışmasını sağlayan Patchlerdir. Dediğim gibi bir sorun yok ise hiç kurcalamayın. Yada servisinize danışarak bu işlemleri deneyin.

Not: Burada anlatmış olduğum konu kesinlikle kendi görüşüm ve sorduğum sorular doğrultusunda varmış olduğum sonuçtur. Kesin böyledir diye bir şey söylemiyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2007 #6
ama şuan bir sorun yok ama seçim yaklaşıyor bu proğram çok çalışacak... en ufak bir sorunda ben istanbuldan tekrar bir bellek almam lazım... bunu gelmesi de uzun sürer japonyadan geliyor... yani kopyalamam lazım...(zaten geçende kırılmıştı 1 ay sonra geldi bana)

Yinede Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler VOLKAN TEKİN
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 26-06-2007 #7
Şu bellek ile makinenin ufak bir resimlerini çekermisiniz ? yada bellek ve makinenin markasını söyliyebilirmisiniz ?...
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2007 #8
ama şuan bir sorun yok ama seçim yaklaşıyor bu proğram çok çalışacak... en ufak bir sorunda ben istanbuldan tekrar bir bellek almam lazım... bunu gelmesi de uzun sürer japonyadan geliyor... yani kopyalamam lazım...(zaten geçende kırılmıştı 1 ay sonra geldi bana)

Yinede Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler VOLKAN TEKİN

İyide durduk yere mi kırılıyor bu Memory :S Pc nin arkasında takılı dursun kurcalamayın sizde Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu Ben ilk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi. Çok yerde çalıştım ve kullandım. Yıllarca öyle tek bir memory ile gittik. Sen nasıl zarar vermeyi başarıyorsun Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

samak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samak

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-06-2007 #9
walla ben şuana yazılanların hepsini okudum kusura bakma akk kardeş ama pek bişey anlıyamadım. ben bilgisayarcıyım eğer sorununu tam olarak anlayabilseydim belki size bir çözüm bulabilirdim. anladığım kadarıyla bir bellekten başka bir belleğe aktarım yapacaksınız(dediğiniz o programı) eğer sorun sadece bundan ibaretse sana birazdan çözüm sunabilirim tabi çözüm varsa...

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2007 #10
İyide durduk yere mi kırılıyor bu Memory :S Pc nin arkasında takılı dursun kurcalamayın sizde Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu Ben ilk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi. Çok yerde çalıştım ve kullandım. Yıllarca öyle tek bir memory ile gittik. Sen nasıl zarar vermeyi başarıyorsun Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu
KASANIN ARKASINDA BIRANDA VE FOLYOLAR DURUYOR BUNLAR ÜZERİNE DÜŞÜYOR KARDEŞ BİR DE BİR DAKİKA RESİMLERİNİ ÇEKİYORUM....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
flash memory, flash bellek, flashkart, nasil kopyalayabilirim