Flash Buton Yardım

Flash - Flash Buton Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Ben kuyumculuk üzerine bir e-ticaret sitesi yapıyorum. Fakat bir konu hakkında sızden yardım almam gerekıyor, asagıda butonların resımlerı yer alıyor. bu resımler sabıt kalıcak, fare ıle ...

Flash Buton Yardım
bariscayir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bariscayir

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Flash Buton Yardım

Alt 07-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Ben kuyumculuk üzerine bir e-ticaret sitesi yapıyorum.
Fakat bir konu hakkında sızden yardım almam gerekıyor,
asagıda butonların resımlerı yer alıyor.

bu resımler sabıt kalıcak, fare ıle uzerıne gelınce buton uzerınde bır takım yıldızların oynamasını ve guzel bır sekılde efekt olusmasını ıstıyorum. ben yapamadım ama yardımcı olabılecek arkadaslarım var ıse cok memnun kalıcam. cok tesekkurlerımı sunuyorum sımdıden.

ornek olarak bır flash sıtesı butonlarına dıkkat edın:

http://www.website-design-templates....view/300110779

flash olarak duzenlenmesını ıstedıgım resımler:

Flash Buton YardımFlash Buton YardımFlash Buton YardımFlash Buton YardımFlash Buton Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TNTR Project isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TNTR Project

Grafiker / İstanbul

ünlem
Alt 16-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hazırda bir konu olduğu için konu kirliliği yapmak istemedim. Öncelikle selamlar. Siteyi bayadır takip ediyodum zaten ama üye olmak bugüne kısmetmiş.
Benim sorunuma yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim. Derdim flash butonuna AS.de on(press) {
getURL("http://www.site.com","_blank");
}
kodunu verdiğimde Flash Buton Yardım hatası veriyor. release olsada press olsada aynı. bu sorunu nasıl çözerim acaba?

şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap