flash cs4 türkçe eğitim ?

Flash - flash cs4 türkçe eğitim ? ...

esrag11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrag11

Eğitimci / İstanbul

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkdaşlar elince flash türkçe eğitim seti olan varsa linkleri ekleyebilirse çok sevinirim. teşekkürler..:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akif_seksekci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akif_seksekci

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 16-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla bende arıyorum ama yok maalesef.Onun yerinde Flash 8 derslerine bakınız site üzerinde var.Pek bir farkda yok cs4 ile arasında.menüler değişik ama çabuk anlaşılabiliyor
Bu mesajdan alıntı yap
keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2009 #3
CS4 türkçe eğitim seti bulunmamaktadır. aslında turkçe eğitim söz konusu bile değil desek yeridir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alican Acar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alican Acar

Grafiker / Ankara

Alt 22-08-2009 #4
Arkadaşım hiç mi araştırma yapmıyorsun.Bu şekilde öğrenemessin ama hadi bu seferlik yardımcı olayım. Flash Temel Eğitimi bu adresten genel bilgileri öğren mantık hep aynı olacaktır.Daha sonra KariyerVideo | asp.net dersleri | Eğitim videoları | Asp.net videoları | c# videoları | Yazılım | Grafik Tasarım | Bilişim | a gir ordan da Flash derslerine gir her dersi uygulumalı yap tamamdır.Sonra git Adobe'un sitesine ordan http://tv.adobe.com/ a gir.Burdan da ingilizce kaynaklarla kemikleme ve 3D işlerini öğren.Daha sonrada action script 3.0 eğitim seti bul onuda öğren tamamdır en iyi tasarımlar seni bekliyor.(3Aylık bir süreni alır ama değer emin ol)
Bu mesajdan alıntı yap
esrag11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrag11

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-08-2009 #5
teşekkürler en azından izleyeceğim yolu anladım..
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?