Flash da ki bır nesneyi editleme

Flash - Flash da ki bır nesneyi editleme ...

aksu_sdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksu_sdu

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash effect maker ile yaptıgım bır calısmayı flash da actım ve yandakı bır menuden tek tek ıcındekı nesnelerı gorebılıyorum bana mavi olan bır yapragı yesıl yapmamı ıstedıler ama rengı degıstıremıyorum nesneyı jpeg olark kaydedıp photoshopta yesıl yapıp tekrar mı flash a cagırmalıyım yarımcı olabılımısınız lutfenm..?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 22-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer yaprak çizim ise dediğin olmaz ama resim ise dediğin gibi yapabilirsin ekleseydin hal edebilirdim
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 22-07-2009 #3
Flash effect maker ile yaptıgım bır calısmayı flash da actım ve yandakı bır menuden tek tek ıcındekı nesnelerı gorebılıyorum bana mavi olan bır yapragı yesıl yapmamı ıstedıler ama rengı degıstıremıyorum nesneyı jpeg olark kaydedıp photoshopta yesıl yapıp tekrar mı flash a cagırmalıyım yarımcı olabılımısınız lutfenm..?
Hayır tabiki de...Flash da ki bır nesneyi editleme
Movie Clib'in içerisine 2 kez TIKLAYIP girdikten sonra renk paletinden mavi olan rengi yeşil olarak seçin. Export ile swf olarak çıktısını alın. Fakat Flash effect maker programında çıktısını aldıgınız çalışma ".fla" mı ?

Oluşan nesneler (grafik) sembol ise bir değişiklik yapamazsınız. Sadece Flash Cs4 versiyonunda bitmapı-vektörele dönüştürme(Trace Bitmap) özelliğiyle vektör yaptıktan sonra oynama yapabilirsiniz.

Biraz daha açıklayıcı soru sorarsanız, daha rahat yardımcı olabiliriz.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap