Flash Editleme'de "Undefined" Sorunu?

Flash - Flash Editleme'de "Undefined" Sorunu? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Benim sorunum şu; Flash Template Editleme yöntemiyle web siteleri hazırlıyorum ve birkaç site bitirmiş olmama rağmen acemiyim diyebilirim. Aşağıda ekran görüntülerini koyduğum flash template'i, Swf Decompiler ...

popularr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

popularr

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 26-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar, Benim sorunum şu; Flash Template Editleme yöntemiyle web siteleri hazırlıyorum ve birkaç site bitirmiş olmama rağmen acemiyim diyebilirim.

Aşağıda ekran görüntülerini koyduğum flash template'i, Swf Decompiler ile parçaladığım zaman, her ne kadar FLA içerisinde herşey normal görünse de, önizleme için sahneyi oynattığımda tüm alanlarda "Undefined" yazıyor..
Ek klasörlerde (gs, mx, .flp) Swf ile aynı konumda bulunuyor.

Fotoğrafları incelediğinizde sorunu anlayacağınızı sanıyorum. Bu konuda acil yardıma ve bilgiye ihtiyacım var. İlgilenecek arkadaşa şimdiden teşekkür ediyor, iyi paylaşımlar diliyorum..

Saygılar.
:smile:

ÖNCE

SONRA
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ercinoncel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercinoncel

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorun anasayfadaki fotoğrafları dışarıdan alması olabilir. Eğer swf decompiler tarzı bi program kullanıyorsan bildiğim kadarıyla dışarıdan çektiği resim ya da başka şeyleri alamıyor. Ayrıca Flash Template editleme yöntemi farklı bir şey swf decompiler farklı bir şey ve pek legal bir yol değil =) bunun yerine kendi yaratıcılığını kullanmanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap