flash eklentisi ve yazı sorunu

Dreamweaver - flash eklentisi ve yazı sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar ben dreamweaver cs3 kullanıyorum.index sayfama küçük bir flash dosyası attım fakat dosya önizlemede falan açılmıyor nasıl açabilirm yada sebebi nedir?birde attığım text dosyaları ortadan yazmaya başlıyor ...

aybala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aybala

Bilg. Teknikeri / Antalya

ünlem

Alt 28-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben dreamweaver cs3 kullanıyorum.index sayfama küçük bir flash dosyası attım fakat dosya önizlemede falan açılmıyor nasıl açabilirm yada sebebi nedir?birde attığım text dosyaları ortadan yazmaya başlıyor üstte hizalama yapamıyorum bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim? Yardımcı olucak arkadaslara sımdıden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aybala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aybala

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 14-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kımse cevap wermesede ben bu sorunları çözdum benden sora bu sorunla karsılasabılıcek olan arkadaslar ıcın ;
oncelıkle yazıların ortadan baslması sorunu ıcın ya valign=top kodunu yada div kodlarını kullanmak gereklı .
flash dosyaları ıcın ıse swf dosyalarını atmak gereklı . we dreamweaver dosyamız ıle aynı klasore atıp calıstırmak gereklı.
Bu mesajdan alıntı yap
hsamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsamet

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 14-12-2010 #3
kımse cevap wermesede ben bu sorunları çözdum benden sora bu sorunla karsılasabılıcek olan arkadaslar ıcın ;
oncelıkle yazıların ortadan baslması sorunu ıcın ya valign=top kodunu yada div kodlarını kullanmak gereklı .
flash dosyaları ıcın ıse swf dosyalarını atmak gereklı . we dreamweaver dosyamız ıle aynı klasore atıp calıstırmak gereklı.
Öncelikle kendi sorunun çözmünü kendn bulmşsn. Ama forumda genel olarak karşılaştığm şu. Sorunu olan arkadaşlar sorununu anlaşılabilir düzeyde anlatmyorlar. Şahsen ben okudum ve hiçbirşey anlamadım. Sana kimsenin yardım edememesinin sebebide budur bence. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap