flash galeriyi flash siteye eklemek

Flash - flash galeriyi flash siteye eklemek ...

soresvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresvan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ünlem

Alt 07-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben falsh site templatesi düzenledim buna bir de dışardan flash galeri buldum bunun xml dosyasının içinede resimlerin linklerini verdim . En son yayınlama aşamasına geldim. Ama ben bu galeriyi flash sitede nasıl göre bilirim bu galerinin dosyasını ftp de nereye atayım. Flash siteye bunun çağırmak için gerekli kodu nasıl girebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilayda- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilayda-

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim çok acil flash siteye flash galeri eklemem gerekiyor.. yeni sahne acıp galeriyi içine attım html dosyasınıda klasörün içine attım.. fakat görünmüyor ne yapmam gerekir lütfen yardım..
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 09-04-2011 #3
soresvan.... Loader bileşeni ile harici swf'leri çağırıp bir başka swf içinde yayınlayabilirsin. Sorunu biraz karmaşık anlatmışsın, ne olduğu anlaşılmıyor.. biraz daha net anlat. Galerini template içine mi gömeceksin? Galeriyi bir html içinde mi yayınlayacaksın? Galeri sunucuda çalışmıyor mu? Sorun nedir tam olarak???

ilayda... senin sorun da tam anlaşılmıyor... anladığım kadarıyla yorumlayayım... scriptlerin çakışıyor olabilir... scriptlerin doğru adresleri seçemiyor olabilir... galeriyi yine yukarda dediğim gibi loader bileşeni ile çağırırsan daha iyi sonuç alırsın, fla ve sonuç olarak swf boyutunu da şişirmemiş olursun...
Bu mesajdan alıntı yap
ilayda- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilayda-

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2011 #4
şöle söliyim ben flashmo.com dan bi flash site indirdim bu siteyi yayınlıcam fakat benden gne flashmo.com dan begendikleri bi galeriyi indirdigiğim sitenin içine atmamı istiyorlar.. fakat yapamadım görüntülenmiyo..yanlıs biseyde yapıyo olabilirim tbi..
Bu mesajdan alıntı yap

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

scriptler sorunlu olabilir

Alt 11-04-2011 #5
dediğim gibi büyük ihtimalle scriptler çakışıyor, ya da galeri xml veri iletişimi kullanıyorsa xml dosyasını çağırmayı başaramamışsındır diğer flashın içinde.. galeriyi bir loader component kullanarak çalıştırmayı denesen?
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 06-05-2011 #6
dediğim gibi büyük ihtimalle scriptler çakışıyor, ya da galeri xml veri iletişimi kullanıyorsa xml dosyasını çağırmayı başaramamışsındır diğer flashın içinde.. galeriyi bir loader component kullanarak çalıştırmayı denesen?
Yavuz Bey size bir sorum olacak. Bir flash template düzenledim,herşeyi sorunsuz çalışıyor. Fakat mail formunu müşterimin mail adresine yönlendiremedim. Template dosyalarının içinde .PHP dosyası yok. İnternetten forumlardan çok araştırdım ama benim sorunumun tam karşılığı yok. Bazı actionscript kodlarını "Gönder" butonuna ekledim ama bu seferde site komple çalışmıyor ve müşterim bu konuda beni sıkıştırıyor.:sadsmile: Eğer ilgilenirseniz çok minnettar olacağım. Özel mesaj gönderemedim kapatılmış. Şimdiden çok teşekkürler.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

php mail

Alt 06-05-2011 #7
merhaba, gün içinde bakamam ama akşama yanıt vereyim.. sana örnek bir dosya göndereceğim.. onu istediğin yere loader ile çağırabilirsin veya düzenleyebilirsin.. ama sana nasıl ulaşacağım.. bir boş mail at benim yavuzmamac g m a i l adresine at ben de oraya dosyayı atayım...
Bu mesajdan alıntı yap
erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 06-05-2011 #8
merhaba, gün içinde bakamam ama akşama yanıt vereyim.. sana örnek bir dosya göndereceğim.. onu istediğin yere loader ile çağırabilirsin veya düzenleyebilirsin.. ama sana nasıl ulaşacağım.. bir boş mail at benim yavuzmamac g m a i l adresine at ben de oraya dosyayı atayım...
Maile cevap veremiyorum. Hotmailde sorun var.Ekledim
Bu mesajdan alıntı yap
djesmer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djesmer

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 16-02-2012 #9
Ya Flash Templateye Nasıl Galereyi Atacamm Lütfenn Yardımm????
Bu mesajdan alıntı yap