Flash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Flash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye Geneli ...

MKTek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKTek

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerler.net yönetimine ve ilgilenip e-posta gönderen herkese sonsuz teşekkürler. İlanımıza birçok başvuru oldu. Aldığımız başvurular yeterlidir. Teşekkürler.
Flash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Eğitim içerikli ve öğretmenlere yönelik yayın yapan sitemiz olan Egitimhane.Com'da yapacağımız projeler, etkinlikler veya duyurularda kullanılmak üzere flash banner, gif veya jpeg banner tasarımı yapabilecek kişilerle iletişim kurmak istiyoruz.

İhtiyaç duyduğumuzda e-posta ile ulaşıp banner veya görsel yaptırabilmeliyiz.

Ayda ortalama 1-2 banner veya görsel tasarımı rica edeceğiz.

Çok profesyonel iş beklentimiz yok, gerektiğinde ihtiyaçlarımızı karşılaması yeterli.

Ticari bir site değiliz, bu nedenle fiyat konusunda yüksek beklentiniz olmamalı.

Sitemize reklam vermek isteyen firmalar oluyor, gerektiğinde bu firmalara sizi tavsiye edebiliriz.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Flash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye GeneliFlash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye GeneliFlash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye GeneliFlash, Gif, Jpeg Banner Tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sahinoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahinoner

Webmaster / İstanbul

Alt 02-10-2014 #3
Mail atıldı.
bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2014 #4
Merhaba,

Biraz kendimden bahs edim :

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email : *********
Telefon : *********
burak07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak07

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2014 #5
Mail atıldı.
burakgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakgunes

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2014 #6
Mail gönderilmiştir. Saygılar
MKTek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKTek

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-10-2014 #7
Grafikerler.net yönetimine ve ilgilenip e-posta gönderen herkese sonsuz teşekkürler. İlanımıza birçok başvuru oldu. Aldığımız başvurular yeterlidir. Teşekkürler.