Flash ile flv player - Yardım

Flash - Flash ile flv player - Yardım Sponsorlu Bağlantılar Kolay Gelsin, Forumunuza yeni katıldım. Öncelikle herkese merhaba Daha doğrusu bir kaydım vardı ve nette fazla dolaşmadığım için aktif değildim. Kısmet bugüneymiş. Fazla uzatmadan hemen soruma geçiyorum. Flash ...

LordBloodrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LordBloodrose

Webmaster / Antalya

Alt 23-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolay Gelsin,

Forumunuza yeni katıldım. Öncelikle herkese merhaba Flash ile flv player - Yardım Daha doğrusu bir kaydım vardı ve nette fazla dolaşmadığım için aktif değildim. Kısmet bugüneymiş. Fazla uzatmadan hemen soruma geçiyorum.

Flash ile bir flv player yapmak istiyorum. Aslında flv player olarak sınırlandırmak yanlış olur. Elimde tek bir video var ve onu oynatacak bir player a ihtiyacım var. Flash ile flv player - Yardım Player da play, pause, video kaydırma barı ( ona tam olarak ne dendiğini şu an hatırlayamadım ), ses çubukları ve ses açıp kapatma butonu bulunacak. Kendim uğraştım fakat yapamadım. Elimdeki işin de acilen yetişmesi gerekiyor bu geceye kadar. Player' ın görünümünü ekledim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

İyi Günler.. Flash ile flv player - Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LordBloodrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LordBloodrose

Webmaster / Antalya

Alt 23-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorun çözüldü...
Bu mesajdan alıntı yap
selcuk1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk1907

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-04-2011 #3
dostum aynı sorun ben de de var bunu nasıl yapabiliyoruz bi anlatırsan burada da super olur ...

bu arada ben playlist te olusturmak ıstıyorum lutfen sen bari yardımcı ol bana Flash ile flv player - Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
EmreAYD1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreAYD1N

Grafiker / Antalya

Alt 28-04-2011 #4
Selçuk Merhaba;
Öncelikle player'ı internet ortamında kulanıcaksan DW'de cok kolay bir şekilde Media ekleyip player oluşturabilirsin.
Adımlar ise şu şekildedir.
>İnsert
>Media
>FLV
Yolunu izlersen kolay bir şekilde sitene FLV Player entegre etmiş olursun geri kalan sadece dosyayı çağırmaktır. İyi Çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap