Flash ile XMLye kayıtta onay linki

Flash - Flash ile XMLye kayıtta onay linki Sponsorlu Bağlantılar Flash ile php aracılığı ile xml ye veri yazdırıyorum, ancak bunu başkaları yapacak ve yolladığı bilgilerle birlikte birde o bilgilerin xml ye kayıt edilmesi için onay linki gelmesini ...

JeoleX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 20-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash ile php aracılığı ile xml ye veri yazdırıyorum, ancak bunu başkaları yapacak ve yolladığı bilgilerle birlikte birde o bilgilerin xml ye kayıt edilmesi için onay linki gelmesini istiyorum *******, bunu nasıl yapabılırız mantığı hakkınnda bilgilendirirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FlashDeveloper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlashDeveloper(29)

Webmaster / İzmir

Alt 21-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
onay kime gidecek;
I) bilgileri girecek adammı
II) senmi onaylayacaksın.

I için işi daha flash ta bitir.yani verilerin gonderilip gönderilmemesi onay buttonuna tıklayıp tıklamadığına göre olsun
II içinse her kullanıcı için bir session başlat.Session idsini bir değişkene tuttur.Sana bilgi olarak onay.php?1242133141 gelsin sende buna tıkladığında 1242133141.txt 'i (adamın session id si ile yaratılmış txt dosyası)açsın ve ne varsa xml'e kopyalayıp dosyayı silsin.
Bu mesajdan alıntı yap