Flash İntro

Flash - Flash İntro Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar flash intro hazırladım. Sitem php script bu flashı ben nasıl siteme intro yapabıleceğim ayrıntılı bir şekilde yardım ederseniz sevinirim....

Flash İntro
mobizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mobizmir

Webmaster / İzmir

ünlem

Flash İntro

Alt 21-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar flash intro hazırladım. Sitem php script bu flashı ben nasıl siteme intro yapabıleceğim ayrıntılı bir şekilde yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mobizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mobizmir

Webmaster / İzmir

Alt 23-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendi konuma kendim cevap vermiş oldum ama çözdüm olayı başka bir arkadaşta burdan bakarsa sıkıntı cekmesın dıye yazıyorum. Arkadaşlar kendi sitemi örnek vererek açıklamaya çalışacağım. benm sitemn anasayfası default.asp sitem açılınca direk burdan cıkıor anasayfa. neyse şimdi öncelikle araştırmalrıma göre normalde default .asp olan anasayfamı default2.asp yapıp intro olan sayfamıda default.asp yapıp sıtede kullanacaktım. ancak daha kolay bir yolu öğrendim. şimdi intromu index.html diye bir sayfamın içine koydum. Ardından kendi hostumun bulunduğu kontrol panelinden varsayılan giriş sayfalarına girdim ve index.html i default.aspden önceye aldım giriş sıralamasında. ve sorunum çözülmüş oldu. İlk defa birşey anlatmaya çalıştım nasıl oldu bilmiyorum ama. yapamayan arkadaşlar ve bu konuda yada herhangi bir konuda yardıma ıhtıyacı olan arkadaşlar bana ulaşabilirler. msn:*********
Bu mesajdan alıntı yap
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 23-12-2010 #3
Tebrikler Flash İntro
default.html yapabiliyor musunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap