Flash Kitabı kapak yapımı istek!

Flash - Flash Kitabı kapak yapımı istek! Sponsorlu Bağlantılar Meraba.Okul ödevim flash programı kitabı yapmak ama ben kapağa koyulcak düzgün flash programıyla bağlantılı resim bulamadım mesela photoshop olsaydı böyle bir resim koyardım ama flashla ilgili resim bulamadım.Yardımcı ...

galatasaray. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galatasaray.

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba.Okul ödevim flash programı kitabı yapmak ama ben kapağa koyulcak düzgün flash programıyla bağlantılı resim bulamadım mesela photoshop olsaydı

böyle bir resim koyardım ama flashla ilgili resim bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EmreAYD1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreAYD1N

Grafiker / Antalya

Alt 19-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendin üretmelisin bence ama fikir istiyorsan;
Flashın iconunu koyabilir Photoshopda timeline ve flash acıldıqında onune qelen menüden esinlenerek çok farklı şeyler yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
galatasaray. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galatasaray.

Alt 22-12-2009 #3
teşekkürler yardımın için
Bu mesajdan alıntı yap
iAmSorryYou isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iAmSorryYou

kitap kapağı yardım

Alt 19-05-2010 #4
Özlemin Günlüğü isimli bir kitapımız var bunu internet ortamında toplu paylaısm sitelerinde yayınlıcaz ama kitap icin kapağımız yok kitabımıza Özlemin Günlüğü adında bi kapak örneği yapabilir yada hazırlıya bilirseniz mesaj olarak iletişime gecebilirsiniz yardım eden ve etme cabasındaki herkese teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
mcboran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcboran

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 16-05-2011 #5
ben lise ögren cisiyim ve dönem ödevi olarak bi logo veya her hangibi bişey hazırlamam istendi flash da ama aklıma hiç bir sey gelmiyo yardımcı olursanız sevinirm ve bu kitap yapmasını bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim nasıl yapcanı falan anlatır ise eger iyi bi not ala bilirm şimdiden tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2011 #6
sevgili mcboran, ögren cisin demek... her hangibi bişey hazırlamak çok da zor olmasa gerek... bu kitap yapmasını bilen varsa yardımcı olsun tabi sana nasıl yapcanı falan anlatır ise eger iyi bi not ala bilirsin şimdiden tbrklr sana...
Bu mesajdan alıntı yap