Flash Kodsuz Tasarım

Flash - Flash Kodsuz Tasarım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar adobe flash programını öğrenmek istiyorum ve bugünden itibaren başlıcam. yalnız kafama birtakım şeyler takıldı. 2-3 video izledim ve videolarda flashı kodlarla yapıyorlar. ve çok sağlam anımasyonlar çıkartıyorlar. ...

Flash Kodsuz Tasarım
umitkaragoz1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Flash Kodsuz Tasarım

Alt 18-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar adobe flash programını öğrenmek istiyorum ve bugünden itibaren başlıcam. yalnız kafama birtakım şeyler takıldı.
2-3 video izledim ve videolarda flashı kodlarla yapıyorlar. ve çok sağlam anımasyonlar çıkartıyorlar. kod olmadan sağlam çalışmalar yapılabilirmi acaba merak ediyorum. illaki kod bilmek gereklimi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 18-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
after effect kullanırsan kod kullanmadan flashta yapabileceğinden çok daha iyi animasyonlar yapabilirsin. Motion Graphic olarak. Web tabanlı olarak yapmak istersen evet actionscript 3.0 kod bilgin olması gerek.
Bu mesajdan alıntı yap
umitkaragoz1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2013 #3
biraz uğğraştım kodsuz flashlar denedim az çok öğrenmeye başladım yalnız kod olmadan bağzı şeyler çok uğraştırıcı. after effect de flashla yapabileceğim bazışeyleri yapamıyosun sanırım bu yüzden flash ilgimi çekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Leif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Leif

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 24-10-2013 #4
stop ve gotoandstop'u kullanarak istediğin her animasyonu çıkarabilirsin flashta Flash Kodsuz Tasarım Daha başlangıç seviyesindeysen koda çok zorlama en başta flashı öğren kod kendinden gelir. Ayrıca as2ye uğrama as3'ten başlamanı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
sccoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sccoder

Eğitimci / Kırıkkale

bende kodsuz başlamıştım

Alt 28-10-2013 #5
bende senin gibi kodsuz bu işe başladım şimdilerde flashta kodlarla oyunlar tasarlıyorum...oyunlarımdan bazıları : ****
Bu mesajdan alıntı yap
mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2014 #6
code snippets var yeni sürümlerde. bilmiyorum sen hangisini kullanıyorsun. belli başlı temel kodlar var. kendi oluşturuyor. bi bak istersen. işine yarar. interaktif bişey olmicaksa leifin dediği gibi stop gotoandstop() bilsen baya baya yeter sana.
Bu mesajdan alıntı yap