Flash Kullanarak Hareket Eden Araba Animasyonu Yapımı

Flash - Flash Kullanarak Hareket Eden Araba Animasyonu Yapımı ...

MARVEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MARVEL

Eğitimci / Kocaeli

Alt 25-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Flash animasyon yapımlarına devam ediyoruz. Bu derste Flash ile hareket eden araba yapımını anlattım. İnşallah flashta programını öğrenmek ve geliştirmek isteyen arkadaşlara yararlı olur. Zaten bildiğiniz gibi hedefimiz bilgiyi paylaşmak ve bu düşüncenin çoğalmasını sağlamak. İnşallah sizlerin sayesinde bunu başaracağız. Çekimi yine derste çektim. Sınıfımızın sesini de duyabilirsiniz. Sanırım ,bir anı mahiyetinde de olmuştur sınıftaki arkadaşlar için.

Bu flash çalışmasında aşağıdaki aşamaların anlatımı yapılmıştır ve öğretilmesi hedeflenmiştir.

1- Flashta birden fazla Layer oluşturmak.

2- Her nesneyi ayrı Layerlardaki Framelere çizmek,

3- Nesneleri boyamak

4- Nesneleri bir Layerdan diğerLayerda ki Frame kopyalamak.

5- Tekerleğe Rotate vermek.

6- Create Motion Tween eklemek.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunusercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunusercin

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar, Flash animasyon yapımlarına devam ediyoruz. Bu derste Flash ile hareket eden araba yapımını anlattım. İnşallah flashta programını öğrenmek ve geliştirmek isteyen arkadaşlara yararlı olur. Zaten bildiğiniz gibi hedefimiz bilgiyi paylaşmak ve bu düşüncenin çoğalmasını sağlamak. İnşallah sizlerin sayesinde bunu başaracağız. Çekimi yine derste çektim. Sınıfımızın sesini de duyabilirsiniz. Sanırım ,bir anı mahiyetinde de olmuştur sınıftaki arkadaşlar için.

Bu flash çalışmasında aşağıdaki aşamaların anlatımı yapılmıştır ve öğretilmesi hedeflenmiştir.

1- Flashta birden fazla Layer oluşturmak.

2- Her nesneyi ayrı Layerlardaki Framelere çizmek,

3- Nesneleri boyamak

4- Nesneleri bir Layerdan diğerLayerda ki Frame kopyalamak.

5- Tekerleğe Rotate vermek.

6- Create Motion Tween eklemek.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Faydalı bir bilgiydi emeğinize sağlık.Tabi bizim için ekstradan bu işleri öğrenmek için etap etap gitmek gerekiyor.Ve daha geniş bilgilerde gerekiyor..İnşaallah bu sayede bizde yavaş yavaş flash öğrenmiş oluruz..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
flash animasyon, flash araba hareket etme