flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar flash oyun için grafiker arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Yapmayı ...

muratsal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratsal

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 04-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

flash oyun için grafiker arıyorum

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yapmayı planladığım flash oyun projeleri için grafiker arkadaş aramaktayım.
Oyun içindeki gui tasarımını ve sprite animasyonları yapabilecek yeneneğe sahip olması gerekiyor.
Projelerden kazanılan sponsor ve reklam gelirlerinden %30-40 pay Vermeyi düşünmekteyim.

Örnek çizimlerinizi e-posta adresine gönderebilir ve daha fazla bilgi için bana ulaşabilirsiniz .

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli - flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli ya da flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli | flash oyun için grafiker arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..