Flash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Flash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Flash oyun yaptırmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: flash bilen Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: bir kaç çeşit flash oyun yaptırmak ...

planetgames isimli Üye şimdilik offline konumundadır

planetgames

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash oyun yaptırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: flash bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: bir kaç çeşit flash oyun yaptırmak istiyorum. Ana temel mantık dokunmatik ekran üzerine tıklayınca patlayan kırılan vs gibi oyunlar. Örneğin balon patlama ekrana dokundukca patlayacak skor gösterecek toplam 2 dk yada 3 dk olucak. Farklı bir örnek daha vereyim. Sinek böcek gibi haşerileri dokundukca paylaycak gibi Flash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Flash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliFlash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliFlash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliFlash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
planetgames isimli Üye şimdilik offline konumundadır

planetgames

Hiç Biri / İstanbul

guncel

Alt 15-01-2014 #3
Flash oyun yaptırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: flash bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: bir kaç çeşit flash oyun yaptırmak istiyorum. Ana temel mantık dokunmatik ekran üzerine tıklayınca patlayan kırılan vs gibi oyunlar. Örneğin balon patlama ekrana dokundukca patlayacak skor gösterecek toplam 2 dk yada 3 dk olucak. Farklı bir örnek daha vereyim. Sinek böcek gibi haşerileri dokundukca paylaycak gibi Flash oyun yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

E-posta:
güncell güncell güncell
Bu mesajdan alıntı yap