Flash sayfa geçişlerinin sırrı.

Flash - Flash sayfa geçişlerinin sırrı. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bazı flash web sayfalarının geçişlerinde motion,clasic veya shape lerle yapılamayacak efektlerlleri bulunuyo bunları başka bir programda mı yapıyorlar yoksa flashda başka bir efekt verme şeklimi mi var ...

cosedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cosedesign(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bazı flash web sayfalarının geçişlerinde motion,clasic veya shape lerle yapılamayacak efektlerlleri bulunuyo bunları başka bir programda mı yapıyorlar yoksa flashda başka bir efekt verme şeklimi mi var yardımcı olursanız sevinirim.

örnek olarak;
http://www.templatemonster.com/flash...tes/31040.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
swishmax deneyebilirsiniz içerisinde epeyce efekt mevcuttur
Bu mesajdan alıntı yap
TalhaKeskin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TalhaKeskin

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2011 #3
Sadece elle çizilip yapılan efektlerle onları yapman zor, flashın yazılım dili olan Action Script'ten de anlaman lazım.İzlediğim eğitim setlerini takip ederken farketmiştim bende hiç bir şey çizmeden ne kadar çok efekt yapılabildiğini. Flash'la uğraşmayalı çok zaman oldu şu anda net hatırlamıyorum ama sen Action Script'lerle Efekt konusunu biraz araştır.Umarım bilgiler faydalı olmuştur kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
cosedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cosedesign(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-05-2011 #4
Sadece elle çizilip yapılan efektlerle onları yapman zor, flashın yazılım dili olan Action Script'ten de anlaman lazım.İzlediğim eğitim setlerini takip ederken farketmiştim bende hiç bir şey çizmeden ne kadar çok efekt yapılabildiğini. Flash'la uğraşmayalı çok zaman oldu şu anda net hatırlamıyorum ama sen Action Script'lerle Efekt konusunu biraz araştır.Umarım bilgiler faydalı olmuştur kolay gelsin.
evet o şekilde de de efektler mümkünde basit efektler sadece onlar bu kadar profesyonel efektler yapılamaz as ile
Bu mesajdan alıntı yap