flash site yapımı hakkında soru

Flash - flash site yapımı hakkında soru ...

K@R@ BÖCÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@ BÖCÜK

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Dosya23

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Site yarışmasına girdik ve bugün son gün flash site yapıyoruz birkaç sorunumuz var bana yardımcı olabilecek biri var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorun nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
Konunuzun başlığı olmamşı, kurallara aykırı... direk sorunuzu sorsaydınız da direk cevap verseydik?
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
sorun kuralların okunmamış olması
sizin aciliyetiniz toplum kurallarını hiçe saymanıza göz yumdurmaz
siz kırmızı ışıkta geçenlerdensinizdir birde
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]@ BÖCÜK

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 20-04-2009 #5
kusura bakmayın telastan ne yapacagımı bılemedım neyse sorunum 3 flash sayfam var fakat bunları bırbırıne baglayamıyorum dreamweaverda htmlye cevırdım 2 tane galerım var ılk galerımde anasayfayı galerı ıkıyı fılan cok guzel bagladık okulda ama ıkıncı sayfada yapamadık aynı kodları yazdık gene olmadı eve getırdım burda hıc bırı acılmadı

tamam kırmızı ısıkta gectım fena tosladım ama suanki saygısızlığımı mazur görün ve içinizde yardım edebilecek biri varsa lütfen yardım ederse cok sevinicem
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #6
soruyu anlamadığım için yorum yapamıyorum, ancak bu uyarılar her ne kadar şakayla karışık ta yapılsa siz kurallara uymadığınız taktirde topik ( açmış olduğunuz konu) kilitlenecektir ve sizde istediğiniz yardımı alamayacaksınız
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-04-2009 #7
Sorunuzu daha açık ve anlayaşılır bir şekilde ifade ederseniz, yardımcı olabiliriz flash site yapımı hakkında soru

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]@ BÖCÜK

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 20-04-2009 #8
konunun adı deıstırılebılıyormu pekı goremedımde soruma gelınce en kısa hali flashta butonlara verdiğim linklerin hiçbiri çalışmıyor.

yokmu yardım edecek kimseflash site yapımı hakkında soru
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2009 #9
verdiğiniz linklerin yollarını kontrol edin derim... sanırım, sorununuzun açıklayıcılığının yetersiz olması nedeniyle, bundan daha fazlasını söylemek olanaklı değil.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-04-2009 #10
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Duzelt butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Şimdi konu düzeltım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları