Flash sitesini 3 dilde nasıl yaparım Yardımlarınızı bekliyorum !........

Flash - Flash sitesini 3 dilde nasıl yaparım Yardımlarınızı bekliyorum !........ Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaslar ben Flash ta site yaptım ama simdi bu siteyi 2 ayrı dilde yapmam lazım... indexe 3 bayrak koyup link versem ve diger dilleri bastan sona yapıp ...

rabia282 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rabia282

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaslar ben Flash ta site yaptım ama simdi bu siteyi 2 ayrı dilde yapmam lazım...
indexe 3 bayrak koyup link versem ve diger dilleri bastan sona yapıp baglamam mı lazım.. nasıl yapmalıyım sıkıstım lütfen yardımcı olun

hoşçakalın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ister öyle yap istersen kullandığın textleri dinamic text kullan ve değişkene göre değiştir durumu örneğin Dil=="TUR" ise Türkçe iiçeriği yazdır bunu xml ya da txt dosyasından çekebilirsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

rabia282

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2009 #3
cok tsk ama ben acemi oldugumdan anlattıgınız seyleri anlamadım daha kolay bir yolu varmıdır
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 19-01-2009 #4
en kolayı bence flash dosyasını 3 ayrı dilde hazırla, sayfalara link ver o şekilde en basitinden yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

rabia282

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2009 #5
çok tsk arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2009 #6
3 ayrı dosya kullanmak pek fazla iyi görünmüyor sanırım bi değişiklik olduğunda sürekli diğer dosyalarıda değiştirmek gerekicek bunun yanında her dilde gezinti için her flash animasyonun yüklenmesi beklenicek. En güzel ve en kullanışlısı için bölgesel kontrol ile flash sitesini otomatik olarak lokasyon seçtirebilir ve dinamik textlerle dışarıdan verileri çekerseniz site düzenlemelerinde çok rahatlarsınız. Ama acemiyseniz düzenlemelerde uğraşmak zor olmaz derseniz djmatrak güzel söylemiş Flash sitesini 3 dilde nasıl yaparım Yardımlarınızı bekliyorum !.......... ii çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, dilde, flash, nasil, sitesini, yaparim, yardimlarinizi