Flash slide foto gösteri yardım ??

Flash - Flash slide foto gösteri yardım ?? Sponsorlu Bağlantılar meraba arkadaşlar. ben bir foto galeri yapmak istiyorum öncelikle foto galerim full size olcak.bir resim bütün sayfayı kaplıcak. bu yüklenen fotolar yavaş yavaş sönerek kaybolcak hemen ardından yavaş ...

sirronaldo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirronaldo

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

ünlem

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

meraba arkadaşlar. ben bir foto galeri yapmak istiyorum öncelikle foto galerim full size olcak.bir resim bütün sayfayı kaplıcak. bu yüklenen fotolar yavaş yavaş sönerek kaybolcak hemen ardından yavaş yavaş artarak diğer foto gelicek.ve bir de şu olacak. bu foto galerinin orta alt kısmında bi buton olcak tek başına. play tuşu. play tuşuna basıldığında o buton pause şeklini alıcak.pause a basıldığında aynı buton play şeklini alcak.basit bir foto galeri aslında istediğim. yardımcı olursanız sevinirim. çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sirronaldo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirronaldo

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 05-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimse yardım etmiycek mi? çok mu zor şey istedim
Bu mesajdan alıntı yap